Aperio

Diskuse

Porodnice Jeseník

Příspěvků: 8


Naše zkušenostZklamaný tatínek 28.01.2018 19:47

Dovolte, abychom reagovali na diskuzi, ohledně porodnice Jeseník: v této nemocnici nám zničili dva porody! Do doby než jsme navštívili jiného lékaře, bylo vše v pořádku, poněvadž jsme uvěřili lhaní místních lékařů! Jaké bylo naše překvapení, když se nás primář jedné vyhlášené kliniky zeptal na „záchranné plánované císařské řezy Jesenické porodnice“ On sám tuto skutečnost viděl jako naprosto bezdůvodnou!!!!! Na podobnou otázku se nás zeptali i jiní odborníci ve stejném oboru po republice! A jako taková ta pomyslná třešnička na dortu bylo nechutné otravování se sterilizací ve věku už 25-ti let!!, což je v rozporu snad se všemi zákony a vyhláškami platnými v ČR. Brzy jsme pochopili, že porodnice Jeseník je stát ve státě!!! Na závěr všem doporučujeme se tomuto zařízení velkým obloukem vyhnout!!! Dle našeho názoru a zjištěných skutečností je nejbližší porodnice pro budoucí maminky z Jesenicka Krnov a jiná města, nikoliv porodnice Jeseník. Rozzuřený tatínek a jeho žena.

Odpovědět


Re: Naše zkušenostOtázka 18.04.2018 10:04

Dobrý den,
chtěla bych se vás tedy zeptat. Vám indikovali dva císařské řezy, aniž by to bylo nutné? Děti se tedy narodily v pořádku? Děkuji za Vaši případnou odpověď.

Odpovědět


Re: Re: Naše zkušenostodpověď 02.05.2018 21:40

1. ano přesně tak , "indikovali" nám CS naprosto bezdůvodně ! neboli proč se budu někomu věnovat několik hodin, když mám vyděláno za cca. 20 minut.....a to ostatní mě vůbec nezajímá
2. pokud berete příchod na svět v pořádku tak, že žijí tak ano-pokud to vezmeme v širších souvislotech tak určitě ne - téměř nulová obranyschopnost, kojení max dva dny po "porodu" - proč asi...atd. atd.

Odpovědět


Přirozený porod v jesenické porodnici?Krupice1 26.01.2018 16:45

Přála jsem si přirozený porod, měla jsem důkladně připravený porodní plán, věděla jsem, co chci a co nechci - a byla jsem zaškatulkovaná jako "ta alternativní" a podle toho se ke mně i někteří (ne všichni) pracovníci chovali. Sice mým přáním nakonec vyhověli, ale nedá se říct, že by porod probíhal v příjemné atmosféře. Setkala jsem se s necitlivým, občas až nevhodným chováním lékařů (např. při porodu pan doktor porodní asistence oznámil: "ona neumí tlačit"...). Pozitivně hodnotím novorozeneckou péči a pomoc s kojením. Jinak ale naprosto souhlasím s níže uvedeným příspěvkem, o moderní péči se zde opravdu nedá mluvit, pracovníci jedou svoje rutinní postupy a vadila mi hlavně ta nedůvěra v ženu - rodičku. Pokud jdete do prodnice s tím, že vás doktor odrodí, pak vám jesenická nemocnice asi bude vyhovovat. Ja si svoje druhé dítě porodím raději jinde....

Odpovědět


oprava údajůnevernice 19.07.2016 11:25

Dobrý den, jsem přímo pracovník této porodnice a chtěla bych vám jen uvést fakta na pravou míru.
Porodní kurzy už nedělá MUDr. Mina, ani PA Kudličková.
Předporodní kurzy jsou 2x do měsíce, s udaným tématem, ve čtvrtek, cvičení pro těhotné 1xtýdně. Ani na jedno se nemusíte objednávat.
Bohudík, každý jsme nějaký, takže za chování svých kolegů a z druhé strany soudících maminek neručím. Za sebe vím, že tuto práci dělám s láskou a nejlepším vědomím a svědomím, že dobře.
Příjemný den všem.

Odpovědět


Re: oprava údajůPetr 10.01.2018 23:11

A tady snad někdo rodí normálně? Tak na co ty kurzy?

Odpovědět


vse spatnemo 21.08.2014 15:09

Rodila jsem pred 10roky a vse bylo spatne. Vzhledem k tomu ze porod byl predcasny.pri prvnich omplikacich ktere prisli v noci jsem se po 20minutach konecne dovolala sestry za dalsich deset minut dotszil lekar velice neochotny asi se vzbudil.odbyly me kapackou. Druhy den v noci prisel porod ani po 30min nikdo v noci neprisel nakonec jsem vstala a budila sestru na sesterne.dalsi kapacky.rano porod.na porodnim sale nemeli ani poradny inkubator a umela s nim jen jedna sestra.ktera mela nocni a sla domu.potom se sestra hadala s lekarem ze me meli davno odvezt do olomouce. Dite odvezli do olomouce a ja jako bych nebyla. Zadna psychicka podpora nic vubec nic. O pomoc s odstrikovanim jsem si musela rict je ani nenapadlo ze bych mohla mit mliko. Nejhorsi zazitek v mem zivote. Pokud nemate komplikace asi dobry ale jinak nikd vice prasarna snad nejvetsi nic horsiho neni jste kus a bod v tabulce

Odpovědět


Re: vse spatnePetr 10.01.2018 23:23

Tady snad už nejde víc posrat. Tak jako v našem případě, ale jak mi bylo řečeno "vy jste doktor" ? Tak asi tak.........

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Jeseník

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png