Aperio

Diskuse

Porodnice Znojmo

Příspěvků: 8


Otec u csTera 11.06.2018 06:57

Dobrý den, stále platí, že může být přítomen otec u císařského řezu? A nic se neplatí?

Odpovědět


Nezletilý otecKeli 19.04.2018 06:33

Dobrý den,
Může nezletilý otec k porodu (17let) jako doprovod.
Předem děkuji

Odpovědět


Re: Nezletilý otecAPERIO 30.04.2018 13:07

Dobrý den, jako otec máte na přítomnost u porodu právo. Pokud si to tedy Vy i Vaše partnerka přejete, neměla by Vám vybraná porodnice nijak bránit, ani po Vás požadovat poplatek za přítomnost u narození Vašeho dítěte. Držíme Vám palce, APERIO.

Odpovědět


těhotenská masážKatty 19.04.2013 09:28

Asi od 26. týdne mého prvního těhotenství jsem začala chodit na předporodní kurz, vedený por. asistentkou Věrou Vodičkovou.I když jsem zdravotní sestra a o spoustě věcí týkajících se těhotenství, porodu a šestinedělí vím, říkala jsem si, že kurz vyzkouším. Ani v nejmenším toho nelituji. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a všem nastávajícím maminkám kurz doporučuji. Dozví se v něm spoustu důležitých informací, každá dostane prostor k otázkám a hlavně je kurz obrovskou psychickou podporou.
Během mého těhotenství jsem trpěla bolestma v oblasti žeber a zad. Byla mi doporučena masáž pod vedením paní Dagmar Mazáčové. Šla jsem k ní spíše ze zvědavosti, už jsem na jedné masáži byla a žádný efekt neměla. Ovšem byla jsem velice překvapená. Už při prvním kontaktu s paní Mazáčovou jsem se cítila dobře. Po celou dobu masáže jsem poslouchala příjemnou hudbu, moje miminko, ač je to velký divoch, se úplně zklidnilo, bylo otočené koncem pánevním a druhý den po masáži se otočilo do správné polohy. Zní to neuvěřitelně, ale vím, že mě ke změně polohy miminka dopomohla právě tato masáž a díky přetočení miminka se mi i ulevilo od mých bolestí. Celkově mě masáž uvedla do pohody,
takže paní Mazáčové patří můj velký dík a všem nastávajícím maminkám tuhletu masáž vřele doporučuji! Paní Mazáčovou najdete ve Znojmě na Horní České 31 a podrobnější informace vám ráda poskytne porodní asistentka Leona Braunerová, která se svou účastí na předporodním kurzu také podílí.

Odpovědět


vcelku spokojenostsisi 15.04.2013 23:25

Ted budu rodit sve 6 dite vsechny se tu ve znojme narodili, pri dvojcatech jsem zvolila epiduar a uz nikdy vice , nemohla jsem se skoro tri dny pohnout v postely zada boleli , hold jsem to zkusila,,,byla to zvedavost , , a psl, dcerku jsem rodila spontalne a moc jsem si to uzila, at sama bez otce ditete tak to bylo v poho . Ted v lete prodim kluka a uvidime ,

Odpovědět


Fantazie!Jakub Šigut 28.11.2012 20:06

Celý tým lidí pracující na gynekologicko -porodnickém oddělení v nemocnici Znojmo je fanatstický. Měl jsem tu čest být u porodu svého syna a být tedy jako nestranný pozorovatel toho všeho dění kolem moji manželky před porodem. Po celou dobu těhotenství manželku vyšetřoval MUDr. Kaliský, který vedl také samotný porod. Jeho přístup je více než profesionální! Je skvělý odborník a fantastický profesionál. K manželce se vždy choval skvěle a o vše vždy rád vysvětlil a objasnil.
Dne 21.11.2012 jsem byli přijati na lůžkovou část a začalo vyvolávání porodu.
Reakce se dostavila až 22.11.2012. Po celou dobu se k nám personál nemocnice choval velice pozorně a trpělivě. Vyšetřování na porodním sále se ujal MUDr.Doubek. Opět skvělá profesionální práce a také díky němu došlo nakonec k reakci na vyvolávání.
Celý porod trval 1,5 hod. Odrodil MUDr.Kaliský, asistovala paní Štěpániková (její přístup bych opět rád vyzdvihl-byla to ona kdo vedl manželku krok po kroku celým porodem, udržovala ji klidnou a naváděla ji co se bude dít a jak na to reagovat, aby byl porod takový jaký byl = rychlý a hladký) s panem Kaliským byly skvěle sehraní a rodička neměla sebemenší důvod k nějakému zbrklému činu, nebo reakci.
Moc všem děkuji a všem tuto porodnici se skvělým zázemím doporučuji!!!
Porod byl (jak sama řekla) pěkným zážitkem. Děkujeme!
Porodní tým:
porodní:MUDr.Kaliský,vyšetřující lékař: MUDr.Doubek, porodní asistence: Štepániková, asistence: Pavlačková, dětský lékař: MUDr.Konvičková

Odpovědět


S epidurálemAndy 06.03.2010 10:16

Chtěla bych poděkovat především porodní asistence Šulerové,za její profesionální a ciltivý přístup,věnovala se micelých 15hod-bylo to náročné,s radostí jsem přivítala nabízený epidurál-doporučuji.Byl mi proveden nástřich-bez problému a komplikací,po porodu jsem dostala dceru ihned na břicho,odnesli ji pouze na 20min a to byl s ní tatínek.Byly komplikace s porodem placenty-pan primář to zvládl v pohodě.Byla jsem na nadstandartním pokoji a ten klid i možnost toho,že je partner kdykoliv chce s Vámi je k nezaplacení.jediný problém byl s dětskýmí sestrami-holky si myslely,jakmile porodíme,vše musíme umět a ovládat!Gynekologům a porodním asistentkám patří velký dík.Dnes máme dvouletou dračici Verunku a na vše zlé je zapomenuto!

Odpovědět


Spokojený porodAndrea 06.03.2010 10:03

S vedením porodu jsem byla velmi spokojena,po celou dobu se mi věnovala jedna porodní asistentka,partner byl se mnou,měla jsem epidurál-moc spokojená,doporučuji.Velmi profesionální a citlivý přístup.

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Znojmo

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png