Aperio

Diskuse

Porodnice Rakovník

Příspěvků: 5


Geristrace je nutná - včasnáUšelová 16.03.2018 13:56

Ráda bych jen upozornila na chybnou informaci, že "registrace není nuná", nespoléhejte na to a registrujte se včas:-)
Mně v polovině března řekli, že už registrují na říjen.

Odpovědět


Doporučuji! Lepší než VrchlabíJane 15.02.2018 02:45

Rodila jsem zde v červnu 2016 své 4. dítě. Předchozí děti se narodily ve Vrchlabí. Po jeho uzavření jsem byla bezradná. Nakonec na doporučení PA Menčlové jsem si vybrala Rakovník, i když jsme to měli asi 1 hodinu cesty z domova. Personál byl skvělý: PA Hana Rybová v poradně, asistentky při porodu i MUDr. Polaček, který mi vše srozumitelně vysvětlil a do ničeho nenutil. Porodní sály jsou luxusní. Musím pochválit i přístup na odd. šestinedělí. A Rakovník je moc krásné město.

Odpovědět


Maximalni spokojenostPetra 15.08.2017 22:36

Prvni dva syny jsem rodila v Praze Podoli a po zkusenosti uz se mi tam moc nechtelo a o Rakovnicke porodnici jsem se doslechla, ze je respektujici a podporuje prirozene porody a vazbu matky s ditetem. Jako bonus jsem se znala s vybornou PA Katerinou Rochovou od meho gynekologa, takze jsme meli jasno a byla to ta nejlepsi volba.
Syn se narodil vlastnim tempem, bonding, respektovani prani, podpora kojeni samozrejmosti. Jedina vytka, setkani s protivnym pediatrem, tusim Kos, nam mirne pokazil dojem, jinak vrele doporucuji.

Odpovědět


dotaz na nové narozeníIng. Vladimír Georgiev 16.07.2012 11:13

Dobrý den, mohu Vás poprosit o sdělení jestli se u Vás narodilo dítě dnes v době od 3:00 do 3:20 hod. a jestli má bydliště v okolí Zbečna?

Děkuji za pochopení

Odpovědět


Porod 29.4.2010 - moc chválím!!!!!!Eva 13.05.2010 18:24

I když jsem původně byla registrovaná v porodnici na Bulovce, vše nakonec dopadlo jinak. V době mého předpokládaného termínu porodnice na Bulovce uklízela a na šestinedělí se malovalo. Takže jsem řešila co dál. Uvažovala jsem i o Neratovicích, ale tam jsem se dozvěděla, že 2 až 3 x týdně mají stop stav, takže to moji situaci 100 % neřešilo.

Protože původně pocházím z Rakovníka a proto, že jsem vždycky měla představu spíše klidnějšího prostředí pro porod než obvykle nabízejí pražské porodnice, rozhodla jsem se nakonec pro Rakovník a musím říct, že vůbec nelituji.... naopak!!!

Od samého začátku, kdy jsem se obrátila na rakovnickou porodnici byli všichni velmi vstřícní. Vzhledem k tomu, že jsem měla těžký 1. porod kvůli velikosti miminka, bála jsem se o to víc a pozornost a vstřícnost byla balzámem na moje stále vzrůstající obavy.

Již před samotným porodem mně moc pomohl MUDr. Maroušek a porodní asistentka paní Fialová, kterým tímto velmi ještě jednou děkuji!

A pak už došlo i na samotný porod. Asi ve 13 hodin jsem byla na kontrolním monitoru a to už se začalo vše rozbíhat. V porodnici byli velmi vstřícní a nechali mě jít ještě domů, abych se mohla připravovat v klidu a pohodlí domova. V 17 hodin následoval druhý monitor, ale stále ještě bylo brzo. Později večer vše už běželo velmi rychle. Moc jsem oceňovala klid rakovnické porodnice a i když jsem již byla druhorodička můžu s upřímností říct, že jsem prožívala svůj porod hezky bohužel poprvé. Za to vděčím hlavně MUDr. Melicharové a porodní asistentce Petře, které byly naprosto úžasné. Moc mně pomáhaly svým klidným a laskavým přístupem i povzbuzováním. Mockrát jim za hezký zážitek při narození syna Daniela děkuji!!

A protože chvály není nikdy dost musím opravdu upřímně pochválit i oddělení šestinedělí. Denně několikrát chodila na pokoj dětská sestra kvůli miminku, ale i sestřičky, které se ptaly mě jestli něco nepotřebuji. Úžasná byla hlavně laktační poradkyně Věra Lintymerová, která pomohla opravdu se vším, to vše s úsměvem na tváři a velkou ochotou.

Popravdě řečeno ani se mi nechtělo 4. den domů. Závěrečná vizita a osobní setkání s primáři MUDr. Chodem a MUDr. Pavlíkem mě utvrdilo v tom, že jak oddělení porodnice, tak oddělení dětské je v Rakovníku v dobrých rukou a to nejen po stránce odborné, ale i po stránce lidské!!!

DĚKUJI VŠEM!!!

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Rakovník

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png