Aperio

Diskuse

Porodnice Prachatice

Příspěvků: 2


porod v prachaticícheva 28.12.2014 16:38

Těmito řádky bych chtěla poděkovat veškerému personálu prachatické porodnice za péči, které se mi zde dostalo. Zároveň se chci podělit o svou zkušenost s nastávajícími maminkami, které v množství informací možná tápou a přemýšlí, kterou porodnici zvolit. Chtěla bych upozornit na ohromnou profesionalitu, ale zároveň i empatický přístup a ochotu vyhovět. Činnost lékařů a sester celého oddělení společně s dětskými lékaři a sestrami připomíná práci dokonale do sebe zapadajících koleček švýcarských hodinek. Všichni jsou zde připraveni 24 hodin denně poskytnout pomoc s nejrůznějšími problémy. Porodnice nabízí nadstandartní pokoje, já osobně hodnotím jako výborně vybavené i běžné pokoje. Tento komfort výrazně napomáhá rodičkám a pacientkám dostat se brzy opět do kondice. Mé obrovské díky patří především MUDr. I. Říhovi, který vedl můj porod a porodní asistentce Mgr. H. Brožové. Přestože je porod neodmyslitelně spjat s bolestí a jistým druhem utrpení, po celou dobu jsem měla pocit naprosté důvěry a bezpečí díky jejich dokonalé spolupráci, klidu a ohleduplnosti.

Odpovědět


Porod v Prachatické nemocniciJukina 28.09.2013 10:39

Já jsem doma několik týdnů z porodnice, a musím říct, že takovou péči a průběh porodu jsem opravdu nečekala - a to myslím pozitivně.
Na porod jsem byla domluvená s Dr. Müllerovou, dostala jsem na ni doporučení a to né jedno, tak jsem se s ní u ní v ambulanci domluvila, i můj obvodní gynekolog ji chválil. Bohužel se porod rozběhl k večeru a paní doktorka musela přijet z domova. Sestřička Řezníková je skvělá, ochotná, celou dobu mi pomáhala než přijel manžel.

Paní doktorka přijela před porodem a ten proběhl bez problémů, za pár kontrakcí byl malý venku. Je šikovná, ani nastřižená a šitá jsem nebyla. Navíc je s ní docela sranda. I přesto,že byla noc vtipkovala.

Na oddělení to ušlo, sice jsou některé sestry nepříjemné - zvláště z porodnice, dětské co Vám pomáhají s miminkem jsou milé, ale každý nemáme vždycky náladu a i když jsem byla chvílemi nešťastná, tak teď s odstupem času na to koukám už jen pozitivně.

Takže já musím říct, že bych určitě nevolila jinou porodnici, ani jiného porodníka. A pokud narazíte na sestřičku Řezníkovou, tak budete mít velké štětí.

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Prachatice

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png