Aperio

Diskuse

Porodnice Olomouc

Příspěvků: 8


Dokonalá péčeD.R. 01.05.2015 21:45

Málokdy přispívám do diskusí, ale tentokrát chci napsat, a to velkou pochvalu a poděkování olomoucké porodnici. Porod byl veden vynikajícím způsobem, s psychickou podporou, velmi lidsky, s porozuměním, cítila jsem se nakonec jak mistr světa :-D Doktorky i sestřičky perfektní, 6nedělí zlaté, děkuji.

Odpovědět


Byla jsem spokojenáMartina 06.04.2014 23:03

V olomoucké porodnici jsem rodila dvakrát a byla jsem spokojená. Je pravda, že je to velká porodnice, kde se rodí 2000 dětí ročně, takže to opravdu jede jako na běžícím páse. Očekávat, že se Vámi bude někdo extra dlouze a dojemně zaobírat, není na místě. Rodila jsem v obou případech císařem, manžel byl v předsálí, obě děti mi ukázaly hned na sále, manžel je dostal okamžitě do náručí, odnesl se sestrami na nvorozenecké, byl při mytí, u druhého porodu mi malého sám donesl na Jipku, když sestry nestíhaly. Na přístup si nemůžu stěžovat, ostatně nemám problém se ozvat, když se mi něco nelíbí. Co je katastrofa, je prostředí, šestinedělí ještě jakžtakž, ale ta budova má prostě nejlepší za sebou a porodnice by nutně potřebovala modernizaci.Strava a zásady kojení taky nejdou moc dohromady. Jinak spokojenost.

Odpovědět


Naprostá spokojenost!!!Švestka 16.09.2011 16:23

Veliké díky za profesionalitu, ochotu, zájem a péči!!! Počínaje porodním sálem, přes novorozenecké odd. až po šestinedělí, milý přístup, ochota poradit, vyslechnout, ve 14.hod či ve 2 hod.ráno- nic nebyl problém, nikdy jsem neměla pocit, že obtěžuji a někdo na mne nemá čas... Byl to opravdu velmi příjemný zážitek, strávit v této porodnici 5 dní a dost mne mrzí negativní názory, na které zde narážím, protože já si opravdu na nic stěžovat nemohla. Děkuji za sebe i za naši malou Kačenku.

Odpovědět


V Olomouci už nikdyRado 25.08.2011 19:14

Olomoucká porodnice je dům hrůzy, kde mi nadávali do líných sviní a když jsem nemohla dojít na jídlo, řekli "nedojdeš? nežer" - o nějaké spolupráci s personálem, že by něco vysvětlili, nebo odpověděli na dotaz, se nedá mluvit. Sprostí, arogantní a suroví lékaři, od nich to odkoukaly i sestry. Ryba smrdí od hlavy. Přednostou udělali toho pravého (grázla). Hrubé porušování slušnosti spolu s profesní neschopností - tak lze stručně popsat tuto "úžasnou" porodnici. Již nikdy více.

Odpovědět


Re: V Olomouci už nikdyZuzana 04.10.2015 03:43

Nezdá se mi uvěřitelné, že by Vás někdo nazval línou sviní anebo řekl "nežer", také jsem rodila v Olomouci, mám sice pár výhrad, ale takto by se mnou určitě nemluvili.

Odpovědět


díkyEva 12.03.2011 08:49

Rodila jsem ve Fakultní nemocnici Olomouc začátkem roku a z porodu tam jsem měla veliký strach, protože jsem o tom slyšela opravdu otřesné historky.
Porod neprobíhal úplně standardně, byl hodně dlouhý a pro mne vysilující, ale personál, se kterým jsem přišla do styku na porodním boxu byl naprosto skvělý, od porodní asistentky až po doktory.
Bylo rozhodnuto o akutním císaři pro nepostupující porod a to už byl fofr, skvěle sehraný tým.
Probrala jsem se na JIPce, ráno mi donesli synka ukázat a ke kojení, doktor mě přišel informovat o průběhu porodu, v poledne mě převezli na oddělení šestinedělí a to už jsme byli s malým stále spolu. Sestřičky dětské i ženské byly opravdu lidé na svých místech a já jako veliká citlivka si nemůžu vůbec na nic stěžovat. Návštěvy umožnili kdykoliv, na JIPku taky na chvíli vpustili tatínky, kteří byli po porodu s dítětem u sestřiček.
Takže já mám zkušenosti jen ty nejlepší a můžu tuto porodnici každému jen doporučit.
Problém, který se u syna po porodu vyskytl byl také okamžitě lékaři nemocnice řešen, proběhla konzultace se sociální pracovnicí i dietní sestrou. Sestřičky ochotně vyslechly naše nářky a snažily se poradit a povzbudit.
Zaslouží si můj veliký dík!!

Odpovědět


můj názorJana Kocourková 20.04.2010 14:46

Dobrý den,
rodila jsem ve FN Olomouc dvakrát a budu i potřetí. Pro mě není porodnice hotel a neočekávám růžovou barvu ani pěknou hudbu, ale ochotný personál a profesionalitu a ta tu je. V prvním případě mi tu zachránili dítě i mě a druhý porod, minulý červenec, byl vyvolávaný a super. Vystřídali jsme čtyři směny sestřiček i asistentek a vždy skvělé. Porod bezproblémový, šití dokonalé a mimčo jsem dostala i ihned po porodu i do půl hodiny na kojení. Na oddělení šestinedělí mi ženské sestry poradily jak se co nejrychleji postavit na nohy a při dodržení těchto rad jsem byla do týdne úplně fit, i s asi 14 stehy.
Osobně tedy FN Olomouc doporučuji.
Strava nemocniční, ale s balíčkem piškotů se to dá zvládnout.
Návštěvy chodily kdykoliv a ani vizita je nevyhnala.

Odpovědět


NeuvěřiteléIlona 01.02.2010 22:05

Naprosto souhlasím, porod v uvedené porodnici mám za sebou letos v lednu a mohu potvrdit, že těch lživých informací v propagaci je více.Chápu, že nemohl být přítomen u císařského řezu, ale dítě viděl až po hodině, mě vidět nesměl. Sama jsem syna viděla až po několika hodinách po probuzení z anestezie. Dále pak návštěvní hodiny jsou dané a rozhodně nejsou povoleny na pokojích. Inzerovaná koupelna k dvoulůžkovému pokoji je společná s dalším pokojem. Slibované plenky skutečně obdržíte, ale pouze cca 3 kusy.

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Olomouc

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png