Aperio

Diskuse

Porodnice Nové Město na Moravě

Příspěvků: 5


zkušenostL. 07.12.2013 01:24

V nemocnici jsem rodila 10.4.2013 plánovaně své první miminko. Porodní asistentka byla vyloženě negativní už od rána. Večer ji vystřídala asistentka jiná a rázem to šlo všechno o 100% líp-přístup byl pozitivní. Péče o mne a miminko byla naprosto vzorná už od samého začátku- od porodu přes kojení atd. Velké díky patří hlavně sestrám z novorozeneckého oddělení které nám ohromně pomohli s kojením...kojím stále a za to vděčím především jim.
Porodnici v Novém Městě mohu jen doporučit :-)

Odpovědět


zkušenostDagmar Csikkelová 28.10.2013 19:33

V této porodnici jsme rodila 19.10 2013 a musím ji jen doporučit. Skvělé sestry,moje porodní asistenka a studentka se o mě vzorně starali,hodně mě pomohli,péče po porodu taky dokonala. Opravdu nemám co vytknout. skvělé a na porod vzpomínám ne s hruzou ale s uspokojením.

Odpovědět


názorJana 15.05.2013 10:22

V této porodnici jsem rodila už potřetí. U porodu byla paní doktorka Stará a PA Uhlířová. Byla jsem maximálně spokojená. Prodnici doporučuji.

Odpovědět


zkušenostlucie rosická 04.02.2013 17:18

15.1.2013 jsem rodila v této porodnici. A byla jsem naprosto spokojená. Ve strovnání s prvním porodem,který jsem kvůli helpsyndromu prodělala ve Fakultní nemocnici v Brně.
Na porodnici v Novém Městě nemohu říct jediné špatné slovo. Celý personál porodnice,od porodních asistentek,sester na šestinedělí,novorozeneckém,lékařů,primáře byl příjemný a vstřícný.

Odpovědět


ZkušenostG. 08.05.2012 12:06

20. dubna 2012 se mi v novoměstské porodnici narodila druhá dcera. Stejně jako před šesti lety jsem byla naprosto spokojená. Můj velký dík patří všem lékařkám (MUDr. Staré a mojí gynekoložce MUDr. Minářové, která se nabídla, že bude u toho, přestože neměla službu) a porodním asistentkám (M. Uhlířové a I. Lelkesové), které byly přítomny u mého porodu. Vyšly mi vstříc ve všech mých požadavcích, po celou dobu panovala příjemná a pohodová atmosféra.
Stejně přívětivě se následně chovaly i všechny sestry z porodního i novorozeneckého oddělení. Otázky typu: spala jste?/ nepotřebujete něco?/ chcete něco na bolest? byly naprosto běžné.
Sestry z novorozeneckého maximálně pomáhaly zvládnout kojení a ochotně například přebalily dítě i uprostřed noci.
Novoměstské porodnici nemám co vytknout, personál je nejen slušný, ale i usměvavý a ochotný. Tuhle porodnici můžu jen a jen doporučit.

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Nové Město na Moravě

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png