Aperio

Diskuse

Porodnice Liberec

Příspěvků: 13


KecyJana 05.07.2018 21:36

Přijela jsem z bolestmy ze rodim řekli ze ne dali mi léky poslali me domů o den dyl jsem tam byla znova a dcera prisla na svět akutním císařem..jedina doktorka ktera za něco stala všechen personál na místě spiskala a řekla mi ze to bylo za 5 /min12!!! Léky mi házeli na postel jako nějakému psovi kanylu mi z ruky nebyl nikdo schopný vyndat!!dokonce ani stehy mi nikdo nevyndal tahala jsem si JE doma sama !!!kdyby mi aspoň daly nějaký informace jak to ošetřovat na co že jo..za me hrůza Liberec uz nikdy!!!!!možná to tam berou podle ksichtu ale ja bych je ohodnotila -100 kdyby to šlo !!!

Odpovědět


Poděkování Liberecké porodniciJitka 06.07.2017 17:13

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat všem porodním asistentkám a lékařkám, které se podílely na porodu mé vnučky Jitky Čermákové dne 27.6.2017. Porod proběhl bez komplikací a přístup všech jmenovaných byl opravdu lidský, profesionální a hlavně velmi pozorný, milý a chápající. Stejně tak následná péče byla na vysoké úrovni s lidským přístupem. Děkujeme !!!

Odpovědět


Liberec NIKDYNiky 03.12.2015 12:48

V Liberci jswm rodila dceru... po propusteni domu jswm za dva dny sla na sal, nechali mi zbytky placenty, po teto revizi jsem sla na dalsi dve, PROTOZE JSEM TAM OPET MELA ZBYTKY PLACENTY...nechapu jak sr to muze stat???? Radsi jablonec nez tupci tady...

Odpovědět


je pravda co tu píšou?Rayana 26.08.2015 11:11

píšou,že je možnost rodit koncem pánevním.Já rodila v říjnu 2014 a nedali mi na výběr.Prostě mi oznámili ,že je oni to tak nedělají a že prostě musím na operaci,není jiná možnost.Pak tady píšou ,že přikládají dítě k prsu i po císaři.mě ho sotva ukázali a o přiložení se mi mohlo jenom zdát...malej neměl sací reflex,protože ho ode mě drželi a prostě jsme se nerozkojili.Asi jen využili mojí nevědomosti,kdybych si četla a hledala informace a vše věděla,asi by to dopadlo jinak...

Odpovědět


Re: je pravda co tu píšou?Jiřina 11.10.2015 19:35

Nedávno jsem četla v Mladé frontě (17. 9. 2015), že se v Česku provádí zbytečně moc císařů a mezi porodnicemi jsou velké rozdíly. Zatímco vyškovská porodnice má procento císařů pod deseti, v Neratovicích se rodí 40 dětí ze sta císařem.

Odpovědět


Re: Re: Porod v Liberecké porodniciLucie 14.04.2012 14:59

Nepleteš si mázek s mlezivem?:-) Mázkem je pokryto tělíčko dítěte, když se narodí. Mlezivo je to první mléko, které po porodu máš.

Odpovědět


Porod v Liberecké porodniciLucka 27.11.2011 13:32

V Libercké porodnici jsem rodila 27.září 2011. Zrovna v období kdy byla Jablonecká porodnice zavřená,takže v Liberci bylo plno a trochu zmatky,ale i přesto všechno si nemůžu na nic stěžovat,na porodním sále vše úplně super,všichni milý. Rodila mě doktorka Gavendová a jsem za to ráda,je naprosto profesionální. Na oddělení šestinedělí už to bylo malinko horší. Některé sestřičky byly nepříjemné a bylo vidět,že je otravuje,že se jich stále na něco ptám,ale od toho tam snad jsou ne? A já jako prvorodička jsem jejich rady potřebovala.Ale nebyly to všechny sestřičky,našly se tam i velice milé a příjemné,které rády poradily. Co se týče jídla tak nic moc,ale to jsem neřešila,nebyla jsem tam na zájezdu :-D. Akorát mě udivovalo,že nám říkaly ať se vyhýbáme potravinám,které nadýmají a pak nám uvaří fazolovou polévku. Ale i přesto všechno,že jsem na oddělení 6.nedělí nebyla stoprocentně spokojená se zase budu chystat rodit v Liberecké porodnici,pokudu ještě nějaké miminko bude :-)

Odpovědět


Re: Porod v Liberecké porodniciJana 25.01.2012 12:08

Také mám podobnou zkušenost s porodem, perfektní přístup doktora, asistentky i dětské sestry u porodu. Některé sestry jsou opravdu otávené svou prací a dotazy rodiček, v tom případě by měla nemocnice zaměstnat extra odborníka, který všem zvlášť vše vysvětlí. Byla jsem i na předporodním kurzu, snažili se nám tam říci vše, jen nějak pozapoměli na to kojení..vesměs to nejdůležitější. Že po porodu není hned mléko, ale mázek a že ho dítě potřebuje, že se mléko může vytvořit až do čtyř dnů nikdo neřekl, byla jsem z toho, že nemám mléko hodně vystresovaná a očividně jsem sestrám lezla krkem svými dotazy, které jednoduše neuměly zodpovědět.

Odpovědět


Hezké vzpomínkyNada Martenková 22.07.2011 18:14

Už je to pár let co se mi v liberecké porodnici narodilk můj uzlíček štěstí Alesšek 18.6.2005.V porodnici si mě nechali už večer 17.6.,po týdením přenášení.Ikdyž byl pátek večer a krásné počasí všichni tam byli příjemní a hodní.jen jména si již nepamatuji.V půl 10 ráno mi praskla voda a porod se pomaluju rozjel,´bolesti nebyli tak velké až ke konci dost nepříjemné, mohla jsem si vybrat utěšující pomůcky,nebo sprchu atd.všichni se o mě a malého starali.myslím že porod byl celkem rychlý v půl druhé se malej narodil.Paní doktorka co vedla porod byla skvělá a mé poporodní poranění skoro žádné.I na pokojích šestinedělí bylo o nás dobře postaráno.Krásný zážitek..Tento říjen čekáme narození druhého mimouška, tak věřím že se v této porodnici nemám čeho bát.Jen doufám,že stihnu dojet,bydlíme nyní za Libercem :-)), Všem mohu libereckou porodnici doporučit

Odpovědět


2. velmi dobrá zkušenostjana 02.07.2010 16:55

V dubnu 2010 jsem podruhé rodila v Liberecké porodnici. U porodu se střídaly min. 2 sympatické porodní asistenky a dále tam byla paní doktorka Macenauerová /omlouvám se, pokud jsem zkomolila příjmení/. Vše proběhlo hladce, o všem mne informovaly. Paní doktorka je z mého pohledu velmi příjemná a pečlivá. Vše mi vysvětlovala a dále po porodu na šestinedělí se zajímala a sledovala můj stav. Na šestinedělí jsem se setkala s ochotou a vstřícným přístupem (a to bylo poměrně narváno). Dále bych ráda pochválila přístup paní doktorky Richterové, dle mého názoru to je profesionálka na svém místě. Jediné co mi trochu dělalo problém bylo omezené množství erárních textilních plín a oblečení. Je lepší si nechat přinést něco vlastního. Také jsem měla štěstí, že jsem se druhý den dostala na nadstandartní pokoj, což bylo příjemné z hlediska soukromí a odpočinku.
Dále se mi líbilo, jak se často vše poměrně pečlivě uklízí apod.
Na dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou pro další pokoj se mi nelíbilo, že nebylo moc kde sušit ručníky....ale to je opravdu jen detail.

Odpovědět


Moje zkušenostKocourek 14.01.2010 11:30

Já jsem vždy byla zastáncem naší porodnice.Všichni na porodním sále-úžasní,potom na lůžkovém-uklizeček až po lékaře-úžasní,ale na novorozeneckém pracují dvě sestry,nechci uvádět jejich jméno,bylo by to vůči nim nefér,které na mě působily strašně negativně.Když mi malý proplakával už druhou noc a já kojila a kojila a stále toho bylo málo a na pokoji už nikdo kvůli nám nespal,tak jsem za nimi v noci šla.Ta jedna z těch sester otevřela,řekla jsem jí,že už nevim,co mám dělat a ona se na mě podívala a řekla:"Už máte třetí dítě a nevíte co dělat?Vaše miminko ptřebuje vaši laskavou náruč a kojit!." a to bylo vše.Tak to byla její rada.Laskavou náruč jsem samozřejmě měla,ale bradavky rozedřené až do krve,ale to přešla bez poznámky.Druhý den jsem to ukazovala paní doktorce a ta se zhrozila a ptala,se komu jsem to večer ukazovala a řešila to.Načež asi za hodinu přilítla ta druhá "hodná"sestřička s proslovem o přecitlivělých matkách až hrůza.Večer malý plakal opět,ale to už tam byla sestřička zlatíčko a vždycky mi ho vzala dvakrát za noc na dokrmení a byl klid.Takže jsem v porodnici tajně probrečela dva dny.Jinak tam opravdu byli všichni fajn.Takže to je moje zkušenost.

Odpovědět


reakcemirka 19.01.2011 14:23

mam stejnou zkušenost u prvniho mimča jsem asi narazila na "hodnou sestričku", u druheho mimča naštěstí sloužila opačná směna a sestry byly skvělé.

Odpovědět


Liberec opět nezklamalTereza 02.01.2010 21:21

V Liberci jsem rodila v roce 2007 a koncem září 2009. Nechápu ,proč se píšou takové hrůzy o L.porodnici. Jsem dost náročná a byla jsem velice spokojená.Od příchodu na porodní sál (akceptují porodní plán,soukromí,krásné domácí prostředí) až po oddělení šestinedělí. Moc jim chci poděkovat a všem doporučit. Díky ,díky a když třetí dítko ,tak jedině Liberec....

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Liberec

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png