Aperio

Diskuse

Porodnice Kyjov

Příspěvků: 8


SpokojenostPavla 03.01.2018 22:37

Rodila jsem zde v listopadu 2016. Měla jsem bez problémový porod. Porodní asistentka byla velmi milá, podporovala mě a když jsem měla nějaký dotaz nebo požadavek, s úsměvem to řešila. Na oddělení šestinedělí jsem byla na třílůžkovem pokoji. Byly jsme tam vždy jen dvě. Obleceni pro děti půjčovali bez problémů. Na žádost o pomoc reagovali vetsinou mile. Akorát jedna sestřička byla v komunikaci taková ostřejší, ale i tak pomohla. Velkou výhodou je laktační poradkyně, která je hrozne ochotná pomoci (nebývá tam o víkendech).
Příště bych šla rodit zase do Kyjova.

Odpovědět


Kyjovzuza 12.01.2016 13:59

V Kyjově jsem rodila v červnu 2015 a celkově jsem v nemocnici strávila týden. I na oddělení gynekologie, porodním i šestinedělce byli všichni úžasní. Milí doktoři i sestřičky, několikrát denně chodili na pokoj a ptali, jestli je vše v pořádku. Jediné, co bylo horší, bylo jídlo, ale to problém asi ve většině nemocnic :) celkově jsem si celý pobyt užila a odpočinula si

Odpovědět


porod v Kyjověbartoskova jana 08.03.2015 16:55

V Kyjově jsem rodila v roce 2013 druhé dítě a absolutní spokojenost. První dítě 2005 ve Zlíně , nejsem vybíravá ,ale sestru dětskou i ženskou člověk viděl jen ráno u vizity.... . Nyní jsem opět rodila v Kyjově své třetí dítě 2015 a opět super péče o mě i o malou. Pokaždé k ženě ptistupují jako k prvorodičce a vše vysvětlují a ukazují . Cítila jsem se tam jako v bavlnce. Ještě bych chtěla poděkovat porodní asistentce Gabriele Řihankové za můj porod. Skvělá žena na svém místě. Rodila jsem za svitu malé lampičky s milou osobou. Já i manžel máme krásnou vzpomínku.

Odpovědět


maximální spokojenostM1B1 28.10.2012 21:49

Musím připsat příspěvek o maximální spokojenosti s veškerou péčí v Kyjově /září 2012/. Jestli někdy pojedu do lázní, doufám, že tam o mně bude postráno taky tak dobře jako v této porodnici.

Odpovědět


Přirozený porod a bonding v KyjověZuz 25.10.2011 09:41

Do porodnice jsem se s manželem šli dopředu domluvit na porodním plánu, což se ukázalo jako velmi důležité. Když jsme přišli rodit, sestřičky plán již znaly a nemuseli jsme nic vysvětlovat. (Měla jsem vlastní soukromou porodní asistentku a do porodnice jsme jeli, až když jsem začínala tlačit.) Rodila jsem naprosto přirozeně, bez jakýchkoli zbytečných zásahů.

Nejdůležitější pro nás byl první kontakt s miminkem, tzv. bonding. Hned po porodu mi položili malou na břicho a měla jsem ji dvě hodiny „kůže na kůži“ bez jakéhokoli zbytečného vyrušování. Sestřičky ji pouze vizuálně zkontrolovaly, že je v pořádku, označily jmenovkou, a po dotepání přestřihly pupečník a až po dvou krásných hodinách společného kontaktu ji „pod dozorem“ tatínka změřily a zvážily a hned mi ji zase vrátily a společně jsme jely na oddělení šestinedělí. Je to nezapomenutelný, nádherný zážitek a jistě ten nejlepší start do života pro mé dítě - všem to vřele doporučuji. Vážím si toho, že v porodnici respektovali naše přání a byli ochotni udělat malou změnu rutiny, která může mít dalekosáhlé pozitivní důsledky psychické i fyzické. Nejdříve sice měli různé námitky jako např. že miminku bude zima (nebyla, hřála jsem ji svým tělem a byly jsme obě pod přikrývkou), ale nakonec souhlasili. Všem, kdo chtějí prožít krásný nerušený bonding doporučuji, aby se s personálem dopředu domluvili.

Jediné negativní vzpomínky mám z oddělení šestinedělí, kde byly některé dětské sestřičky nepříjemné. Dále je potřeba počítat s tím, že o co si člověk neřekne, to nemá. Například kojení mi nikdo neukázal, takže jsem musela volat sestřičku a ptát se, zda to dělám správně.

Odpovědět


Re: Přirozený porod a bonding v Kyjověrendl 30.10.2014 15:05

Dobrý den,
plánuji rodit v Kyjově a ráda bych měla u porodu vlastní porodní asistentku. Nedaří se mi však najít nějakou v blízkém okolí či ochotnou dojet do Kyjova. Můžete mi prosím poradit, na koho jste se obrátila Vy? Děkuji za pomoc.

Odpovědět


Porodnice KyjovPicina 08.06.2011 09:18

Dobrý den,
v Kyjově jsem rodila v květnu 2009.Na konci 8 měsíce jsem z ničeho nic začala krvácet tak jsme v tom úleku jeli s manželem automaticky do nem. Hodonín tam jsme dostli a rychlá mě převezla do Kyjova.Nedám dopustit! pan doktor Pecha byl skvělý,lidský a vše mi vysvětlil.Okamžitě mě udělali ozvy ultrazvuk a poté bohužel předčasně i císařský řez.Mám jen ty nejlepší zkušenosti jak s panem (pány) doktorem tak i se sestřičkami na ARU i na porodním.Celkově jsem byla spokojená a moc moc děkuji protože jinak by tu ta naše dračice možná nebyla.Děkujem

Odpovědět


překvapeniRenata Burianová 03.09.2010 16:47

Všechny zdravim,
Ja rodila 5.7.2010...cisařem...
Byla jsem velmi překvapena a to mile...loni jsem rodila v Brne a celkove katastrofa,sestry nepřijemne a doktoři ani nemluvim..
V Kyjove jsem nenarazila ani na jednu sestru,ktera by byla nepřijemna..ba naopak..stale se usmivali,ptali se jestli neco nepotřebujeme..doktoři ..no super..i jsme se zasmali s nektrymi,proste bych tam sla znovu..ležela jsem i na gynekologii před porodem a take neuveřitelne příjemní...
Mala byla v inkubatoru...přistup take pekny...tim všem dekuji za peči a starostlivost...
Renata Burianová

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Kyjov

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png