Aperio

Diskuse

Porodnice Kroměříž

Příspěvků: 6


Falešná reklamaJana 11.05.2016 10:35

Rodila jsem již čtyřikrát v různých porodnicích. Při posledním porodu jsem se v Kroměříži těšila na slibovaný bonding, který se však nekonal. Po přirozeném porodu bez komplikací jsem měla dceru u sebe jen pár minut. Narodila se před čtvrtou hodinou ranní a novorozenecká sestra trvala na tom, že ji musí stihnout okoupat na novorozeneckém oddělení než bude předávat směnu. Když jsme oponovali, že miminko koupat hned nemusí, tvrdila, že dceru neumytou neprohlédne pediatr... Tak jsem nakonec ležela sama dvě hodiny na sále a čučela do stěny... Neměla jsem víc sil se těsně po porodu dohadovat a domáhat svých požadavků. Bylo to v létě 2013 a dodnes je mi to líto a mám vztek za tu aroganci a klamavou reklamu.

Odpovědět


za mě supermartina 07.10.2015 07:14

Celý pobyt na mě byly sestry milé. Poradili mi,ale je třeba se určitě ptát. Po císaři mi hodně pomohli z rozkojením. Jako prvorodička a ještě po císaři jsem prostě nevěděla co a jak. Budu tam rodit znovu a ráda.

Odpovědět


Vse superEva 08.09.2015 02:54

Narozdil od brnenskeho Obilnaku zde spravne odhalili kefalopelvicky nepomer (tam ac jsem upozornovala na jeho moznost a predchozi komplikovany porod, nikdo me nebral vazne a klidne me nechali prenaset). Operativu maji skvelou (Dr. Vacula), stejne tak sestry na porodnim jsou uzasne a snad kazda dela 'nadstandard' (Pavlina Varvarovska, ale nejen ta). Horsi je novorozenecke - ac nejsem prvorodicka, jejich rozdilne nazory na kojeni cloveka dokazaly rozhodit. Tam je opravdu kazdy svym vlastnim panem a zdravy, vec nehrotici pristup ma snad jen pani Cupakova. Clovek se ale od toho musi oprostit, vsude je neco..
Jinak na pokoji jsem byla sama (oni se tak snazi umistovat, kdyz nemaji plno), takze v podstate nadstandard zdarma;), manzel s nami byl cele dny vcetne pritomnosti na porodnim sale a naslednem bondingu s miminkem a neplatilo se zde nic (udaje zde uvedene nejsou aktualni). Takze velmi prijemne.

Odpovědět


Nikdy vícez.t. 03.03.2010 13:34

Musím souhlasit s tím klistýrem - mě ho dali taky současně s druhou rodičkou a to nebylo nic příjemného. Je tam jen 1wc a 1 sprcha (hned vedla wc) na 5 pokojů pro 1.dobu porodní.
Jinak si ale na nic ztěžovat nemůžu.

Odpovědět


Nikdy vícez.t. 03.03.2010 13:36

ještě dodám že jsem měla taky kapačky na vyvolání ale bolestí jsem se neplazila, asi zas jak kdo snáší bolest. Nakonec jsem rodila císařem a a i přes bolest jsem o rok a půl později rodila znovu. A klidně bych si to zopákla

Odpovědět


Průměrmal 26.02.2010 21:31

Já myslím, že je to individuální. Když máte porod bez komplikací, tak spokojeni budete a chválíte a chválíte, když máte komplikace tak ne. Tak to bylo u mě před 3 roky, hrůza děs, přístup většiny doktorů strašný a na poporodním atky nic moc, zrovna bylo plno tak byly sestry nepříjemné a neměly čas. No letos mě čeká druhý porod, tak uvidím, KM je nejblíž tak budu doufat, že to tentokrát bude mnohem lepším, Prosííííím

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Kroměříž

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png