Aperio

Diskuse

Porodnice Karviná

Příspěvků: 4


Vřele doporučujemeZuzka 05.07.2016 11:48

Naše dcera se narodila v karvinské porodnici v červnu 2016. Celý personál byl velice příjemný ať už na porodním sále, a rovněž i následně na oddělení šestinedělí. Hlavně sestřičky z novorozeneckého oddělení si zaslouží velkou pochvalu za trpělivost a ochotu. Nově zrekonstruované prostření je jenom třešničkou na dortu :-)

Odpovědět


Spokojenost nade všeGabča 02.09.2012 22:14

Ahoj budoucí maminky :D,

v prosinci 2011 jsem v Karvinské porodnici rodila svou nádhernou holčičku Elišku, mohu říci že přístup zdravotnického personálu byl na jedničku a hlavně a to je nejdůležitější lidský, jakožto prvorodička jsem byla nervózní ale bylo mi vyhověno ve všem na co jsem si jen vzpomněla, komunikace úžasná, přesně jsem věděla co se se mnou děje. Perfektní péče o mě i o malou po porodu. Sestřičky ochotné poradit ohledně kojení, koupání a příště zase jedině v Karviné nikde jinde. Gratuluji MUDr. Fialovi za to že dokázala sestavit tak skvělý tým lidí kteří dokáží k budoucím maminkám přistupovat takto skvěle :D

Odpovědět


Nad všechna očekáváníMichaela Pščolková 06.03.2012 12:06

Karvinskou nemocnici jsem si vybrala především proto, že mi vyhověli rodit "ambulantně" a v jakékoliv poloze, kterou si vyberu.
Domů jsme jeli nakonec po 36 hodinách (v plánu jsme měli 24hod.), jelikož se syn Lukášek narodil v noci) Sestřička na porodním byla ochotna natáčet srdíčko v kleče, jelikož jsem ležet nechtěla a polohu jsem si samozřejmě mohla zvolit jakou jsem chtěla já. Personál byl úžasný jak na porodním, tak i na poporodním. Nevadilo mi ani sociální zařízení na chodbě.

Byla jsem moc spokojená, především na porodním, kde se všichni drželi mého porodního plánu a to co uvedeno v něm nebylo se mě vždy zeptali jestli s tím budu souhlasit, popř. se zeptali mé maminky, která mě doprovázela. Porodní plán si přečetli všichni, kdo kolem nás "skákali" vč. pediatrů. A ještě jeden dík, a to ten, že nás podpořili v bondingu. Miminko mi nechali na holé hrudi tak dlouho, jak jsem si sama přála. Byli jsme spolu od narození, a jsme do teď, žádná ošetření beze mě, nebo odvážení na jiná oddělení.

Ještě jednou velký dík!
Karvinskou nemocnici vřele doporučuji všem maminkám!

Odpovědět


maximalni spokojenostSandra Blazkova 20.02.2012 18:54

Ahojte maminky,

Dne 10.2.2012 jsem v porodnici Karvina porodila sekci holcicku Lauru. Personal na operacnim sále byl skvely vcetne sestricek na poporodnim a novorozeneckem. Zejmena bych chtela podekovat Haline Mihulove, ktera mi dala cenou radu jak kojit bez problemu a pomocneho kloboucku v leze. Uz kojim jen takhle, jelikoz si pri tom i odpocinu a nic me neboli:). Doporucuji pokud mozno nadstandard, jelikoz po sekci chodit pres chodbu na spolecne WC není zrovna prijemne, zatimco na nadstandardu je vse pekne , moderni a po ruce, prijemne prostredi opravdu léči. No byla jsem dojata a odchazela jsem se slzami v ocích jak se krasne o me postarali. Uprimne tedy doporucuji!!!!
Specialni dik patri panu MUDr. Fialovi za jeho lidsky a profesionalni pristup.
Mnohokrat dekuji Sandra z Nového Jicina

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Karviná

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png