Aperio

Diskuse

Porodnice Jihlava

Příspěvků: 13


VBAC anoEva 25.06.2018 14:34

Pan primář zřejmě prošel změnou smýšlení a v roce 2018 je v Jihlavě podporován přirozený porod po císařském řezu bez zbytečných zásahů. Porodila jsem zde dceru přirozeně, všichni si prostudovali zkrácenou verzi mého Dříve vysloveného přání a respektovali mé požadavky (a že jich nebylo málo). Určitě je potřeba své požadavky jasne definovat a sdělit a pak je zde možné leccos, co je v jiných porodnicích problém.

Odpovědět


Porod v Jihlavě 29.7.2014Dana 05.09.2017 11:25

Porod v Jihlavě byl můj první, prostředí luxusní nové, výhoda byla v tom že porod od začátku probíhal v porodní místnosti" sále" ze jsem nemusela přecházet na porodní sál v nejhorších kontrakcich, jelikož to byl můj první porod nevěděla jsem co se děje, byl mi neustále podávána medikace bez konzultace oxytocin atd, šití poranění bez umrtvení Dr.Kopulaty se s tím rozhodně nepáral, sestry na sestinedeli každá druhá ok, některé protivné je to zvláštní ale především starší zkušené sestry nebyli zrovna vstřícné. Každá žádost o radu byla odměněn arogantní grimssou či poznámkou .

Odpovědět


Přirozený porod v Jihlavě? Bacha!Lenka 28.03.2013 21:52

Pozor, chci varovat všechny maminky, které jsou zdravé a touží po přirozeném porodu, nenechte se lapit programovými prohlášeními primáře porodnice, Aleš Roztočil si vymyslel projekt "porod v porodnici jako doma", slibuje maximální podporu přirozeného porodu, ale to, že se personál naučí zdravit a usmívat a že vybaví hezky porodní sálky, ještě neznamená, že lékaři rozumí procesu přirozeného porodu a tudíž ho opravdu mohou podporovat. Má osobní velmi negativní zkušenost a bolest, která nezmizí, je spojena konkrétně s počínáním doktora Dvořáka, při mém porodu byl velmi nervozní a nejistý a porod se nebezpečně vyhrotil až po jeho zákroku; jiní lékaři jsou třeba profesionálnější. Velmi výmluvné jsou statistiky uvedené v tabulce na této stránce-podívejte se na šílené procento císařských řezů /já jsem si toho dříve bohužel nevšimla/ - Roztočil vyhlásil v únoru 2012 nové pojetí porodnice, ale už nevyměnil personál, jeho postupy jsou stejné!!! Jak pak chce změnit statistiku procenta císařů (naplánoval si maximálně asi 10%), když se nezmění přístup jednotlivých lékařů??? Velmi varuji, maminky, které byste speciálně vybíraly tuto porodnici kvůli podpoře přirozeného porodu, nejezděte sem!!!! To, že tu mají skvělé oddělení šestinedělí, kterému děkuji za veškerou laskavost a ochotu, už stav věci nezachrání.

Odpovědět


Re: Přirozený porod v Jihlavě? Bacha!Martina 09.04.2013 12:38

nemůžu jinak než souhlasit... pokud chcete porod v příjemném prostředí a příjemný personálem a už vás nic jiného nezajímá tak klidně v pohodě... Ale pokud chcete vyloženě přirozený a krásný porod ... bez tak velkého rizika cisařského řezu (kvůli časným zásahům do běžícího porodu) tak raději zapátrejte jinde....

Odpovědět


Re: Re: Přirozený porod v Jihlavě? Bacha!Helen 05.06.2013 21:24

A kde, prosím?

Odpovědět


Re: Re: Re: Přirozený porod v Jihlavě? Bacha!Lenka 13.09.2013 20:42

Jde o jihlavskou krajskou nemocnici, nevěřte jejich proklamacím o podpoře přirozeného porodu a porodu jako doma, jsou to jen řečičky jejich primáře-politika... žel jsme to zjistili až osobně...a stále to moc bolí :-(

Odpovědět


Re: Přirozený porod v Jihlavě? Bacha!Kopretina 18.02.2014 08:09

S tímto naprosto a zcela souhlasím. Byť by prostředí mohlo být znakem intimity,zažila jsem zde něco podobného a vím,že do této porodnice bych nikdy více nechtěla. Dr.Kopuletý,setry na odd.šestinedělí,např.sestra Fantová...neprofesionalita se mě zde velmi dotýkala.

Odpovědět


Re: Přirozený porod v Jihlavě? Bacha!pepíno 11.12.2014 15:26

KDYŽ někoho pomlouvám tak se podepíšu?!Za svůj názor se přece nemusím stydět! Ps:na světě není člověk ten co zavděčí se lidem všem!!! pepíno

Odpovědět


Re: Přirozený porod v Jihlavě? Bacha!Pani xxx 06.05.2018 09:07

Když slyším jméno Roztočil, ještě teď je mi zle. Arogantní pán, co si hraje na doktora a přitom nepozná ani tak základní věc, jako je odtok plodové vody a bude donekonečna tvrdit, že to, co z Vás vytéká není plodová voda :-( Vyšetření pro jistotu neudělá žádná, co by ztrácel čas. Když ho upozorníte, je ještě drzý. Díky němu jsem měla u porodu komplikace, které ohrozily mé dítě na životě. Z toho měl pan Roztočil samozřejmě potom legraci a řekl, to máte teda blbý. V propouštěcí zprávě ani zmínka o jakékoliv komplikaci. Po této zkušenosti mám strach znovu v Jihlavě rodit.

Odpovědět


Poděkování a doporučenílenka 17.02.2013 17:40

jihlavskou porodnici vřele doporučuji, v červnu 2012 se mi zde narodil syn. pesonál milý, ochotný jak na porodním tak i na šestinedělí, sestřičky byle ochotné pomoct i v noci :) Ráda bych poděkovala Dr. Kozmonovi, jméno por. asistentky si bohužel už nepamatuji a celému personálu jihlavské porodnice. příště jedině zde.
LM

Odpovědět


dvojčata - rozhodně rodit v Jihlavě :-)), zkušenost 4/2011Jana a 4 holčičky 27.05.2011 14:36

Dobry den, cekala jsem dvojcatka (4/2011) a mela zkusenosti se dvema porody v alternativnim Vrchlabi. Kamaradka doporucovala Jihlavu, ze se ji skvele postarali o nedonoseneho synka. Dala jsem na jeji radu a rozhodne nelituju. Dvojcatka mne nechali porodit prirozene, PA skvele, lekari take, pece na po porodu prima, obetavy, profesionalni personal a zaroven lidsky pristup - jak gyn.tak novorozenecke sestricky a lekari. Kdykoliv jsem potrebovala, venovali se mi s kojenim ktere jsme u dvojcatek musela doladit, ale akceptovali, ze uz je to treti porod, a tak mne nepronasledovali, ale nechali v klidu, kdyz jsem nic nechtela a nestresovali. Jen se pravidelne chodili ptat, jestli vazne s necim nepotrebuju pomoct ci poradit. A to byla porodnice nacpana a sestricky se vazne nenudily.. Kdyby Pan dal a necekane bych cekala znovu, 100% se budu snazit jit opet do Jihlavy!!! Ac byli vsichni skveli, nejvic mne nadchl pristup detske lekarky pani Dr. Vecerove, ktera nevahala vse podrobne a velmi srozumitelne vysvetlit, rozptylit veskere obavy a podporit u kojeni. (pro pripadne dotazy jsem na mailiku geana@seznam.cz)

Odpovědět


Poděkování a doporučeníIvona Pobežalová 30.01.2011 21:59

Ráda bych poděkovala všem z jihlavské porodnice, především skvělé vrchní porodní sestře, Hance Železníkové. 20.1.2011 se nám v JI porodnici narodila krásná a zdravá holčička. Personál byl milý, zkušený, porod díky tomu nádherně přirozený. Skvělá péče i na odd. šestinedělí. Díky moc! IP

Odpovědět


doporučujemJana 28.04.2010 18:30

túto porodnicu doporučujem, vynikajúci personál ako na porodnej sále, tak na oddelení šestonedelia, sestričky vždy ochotné pomocť a povzbudiť (rodili sme 02/2010)

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Jihlava

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png