Aperio

Diskuse

Porodnice Havířov-Město

Příspěvků: 3


Pozitivní zkušenostkarla 22.01.2010 18:16

Milá Jano! Dle Tvého popisu porodu muselas teda pškně vyvádět!!!Většině žen plodová praská aniž by o tom věděly, mi míchali vodu 2x,a taky nic. To že ti někdo hrabe TAM?? a kde mají hrabat? Až budeš na očním ,tak budou vyšetřovat oči!!!Nechápu, proč jsi odmítla nakojit po porodu?? Vždyť je to nejkrásnější zážitek z celého porodu!!! Vůbec se nedivím , že na tebe byli hrubí, asi jsi pěkná hysterka!

Odpovědět


Re: Pozitivní zkušenostNoen 08.07.2011 13:12

Karlo!!!

Upřímně řečeno na Havířovskou porodnici, vč.oddělení šestinedělí a novorozeneckého nemůžu nadávat, ale jen chválit!!! Tedy, když teď na to vzpomínám tak opravdu to špatné už vyšumělo, ale kdyby ses mě zeptla týden po porodu, tak nadávám na přístup asistentky a nejraději bych ji nechala na hodinu propustit!!!

Asi si neumíš představit, jaké to je mít komplikace u porodu, nechávat si píchat vodu - což mně osobně sice moc nebolelo, ale bylo dost nepříjemné!!! Když se ti díky komplikacím TAM hrabou 3 ruce najednou, tak to fakt sranda není a dost to bolí, k tomu kontrakce a personál, který se sice snaží tě dostat do pohody, ale zároveň po tobě jedou, že blbě tlačíš, že tě bolí něco, co je třeba nebolelo, že rodily ženy před tebou a zvádaly to...fakt chápu, že zážitky jsou různé, ale tvou reakci a označení Jany za hysterku nechápu,spíše soudím, že nevíš jaké to je plakat u porodu bolestí, zjistit, že jsi na prd rodička, když neumíš ani po absolvování kurzu tlačit správně a že jsi hysterka, když si chceš nechat píchnout něco od bolesti!!!

Co se týče přiložení po porodu, já jej nezažila vůbec, až 3.den a ptal se mě snad někdo, jestli mi to vadí? NE! Možná to je úžasný zážitek, ale to neposoudím. Mně se přiložení 3.den líbilo, akorát na pár vteřin, pak už jsem jen trpěla bolestí z urputného sání, z rozkousaných bradvek a ze stresu, že se mi nevytváří vůbec mléko!!!

Nesuď!!! Spíše napiš, jak jsi rodila ty!!!

Odpovědět


Pozitivní zkušenostEva 29.08.2018 20:38

Rada bych napsala svou zkusenost. Rodila jsem v roce 2017 v Havirove. Porod trval cca 12 hodin. Pichali mi plodovou vodu ale az na muj souhlas. Nikdy mi nic nebylo podstrceno bez souhlasu. Pred samotnym porodem se personal chodil ptat, zda-li je vse v poradku a nic nepotrebuji.
Vystridaly se u me 2 porodni asistentky. Prvni nic moc, ale druha byla velmi sympaticka. Porod byl vycerpavajici a dost bolestivy, ale i presto na nej vzpominam v dobrem.
Co se tyce sestinedeli, tak na to vzpominam uz mene pozitivne. Byly tam 2 sestry, ktere s nami mluvily z patra. Povysovaly se a sekyrovaly za kazdou malickost. Jako prvorodicku me to rozhodilo. Dalsi dve sestry byly skvele, zodpovedely vsechny dotazy a byly velmi napomocne pri kojeni. Pokud bych mela jit rodit znova, zrejme pujdu opet do Havirova. Jedine
Minus bych napsala za nedostatek nadstandartnich pokoju a jejich vybavenost. Nepohodlne nizke stare kresla na kterem se mi sedelo velmi spatne (kvuli siti). Skoda ze nemeli napr. Gymnasticky mic nebo kojici polstar.

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Havířov-Město

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png