Aperio

Diskuse

Porodnice Frýdek-Místek

Příspěvků: 4


DOTAZ NA PŘIROZENÝ POROD PŘI PANICKÉ PORUŠEBACULKA 16.04.2016 09:39

Dobrý den

prosím vás přítel chce miminko jenže já mám panickou depresivní poruchu a ještě tetanii je to nebezpečný rodit přirozenou cestou kdyby miminko nemělo přes 3 kila?

děkuji slečna Martina

a ještě se chci zeptat v 19 ti letech se mi stala hrozná věc může mi lékař vyhovět když jsem zažila trauma znásilnění 3 muži že by mi znecitlivěli hráz při porodu hlavičky?srašně se bojím nikomu sem to neohlásila hrozili mi že mně zabijí

Odpovědět


LežOlga 13.11.2015 12:58

o porodu je dítě odděleno od matky z důvodu poporodních vyšetření. Matka není obvykle požádána o předchozí výslovný souhlas a ještě se nestalo, že by někdo oddělení odmítl. - TOTO JE LEŽ, ODDĚLENÍ JSEM ODMÍTLA, NA NĚJAKÉM VÁŽENÍ A MĚŘENÍ MI NEZÁLEŽELO A CHTĚLA JSEM MÍT DCERU U SEBE. MĚLI DEBILNÍ KECY A PŘEMLOUVALI MĚ, BOHUŽEL JSEM PO SLOŽITÉM PORODU PODLEHLA. STEJNÉ DOHADOVÁNÍ KVŮLI KOUPÁNÍ DÍTĚTE. VYMOHLA JSEM SI, ŽE BUDU U TOHO, NO MOHLY JIM VYPADNOUT OČI Z DŮLKŮ

Odpovědět


DoprovodSS 13.01.2015 06:08

Takyse připojím k diskuzi,byla jsem ve Frýdecké nemocnici v roce2013 jako doprovod mé sestry u porodu,opravuji,že poplatek není50kč jak se zde uvádí,ale pouze100kč za jednorázový oděv,kterýjsem si k porodu musela obléct.Porod trval asi4hodiny a já celé4hodiny musela čekat na chodbě(malá místnost se dvěma křesly a kuchňkou,kde si sestřičky chodily vařit kafíčko,má sestra měla porod zcela bez komplikací,i tak mě na sál nepustili,vždy ji za mnou na3minuty pustili do té místnosti a pak zase pro ni sestra přišla a zavřela za ní dveře,k porodu mě pustili,až když hlavička byla venku.Myslím si,že prorodičku(sama mám2děti)je nejdůležitější,když může mít oporu v někom při bolestech,opravdu se mi přístup nelíbil.Akorát mě dovolili být potom u vyšetření miminka,poté mi řekli,že maminka musí odpočívat a po půl hodině mě poslali domů,přitom má sestra chtěla,ať ještě zůstanu...Sama jsem rodila obě děti ve Valašském Meziříčí(jedno s doprovodem,druhé bez)a srovnání je 200%.

Odpovědět


Re: Porodnice ve F_MKatka 03.08.2011 15:00

Mate pravdu,rodila jsem v květnu 2007 a na polovinu těch věcí, co mají v seznamu si teda vůbec nevzpomínám. Budu doufat, že se to zlepšilo, protože koncem měsíce opět nastupuji a ty nervy, co jsem tam tehdy zažila bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli :-)

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Frýdek-Místek

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png