Aperio

Diskuse

Porodnice Chomutov

Příspěvků: 4


Naprostá spokojenostBaru82 01.03.2014 16:19

Čekala jsem své první mimčo... dala jsem na doporučení kamarádek, které rodily v Chomutově. Lépe jsem udělat ani nemohla, perfektní, milý, přátelský přístup, veliké díky patří doktoru Jonášovi, který vedl porod i porodní asistence. Celé oddělení bylo skvělé od uklízeček, přes zdravotní sestry, dětské sestry a doktory nevyjímaje..! Pokud budu ještě někdy rodit, tak jedině tady. Mají to skvěle zorganizované... Jedna sestra Vám vysvětlí kojení, druhá péči o malého, další zase jak máte cvičit po porodu, opravdu perfektní, přátelský přístup! Jelikož to bylo první mimčo, člověk má ze všeho strach, ale v této porodnici jsme byla v naprosté pohodě od začátku až do propuštění.. Nemohu jinak než každého na tomto oddělení pochválit. Veliké díky všem!

Odpovědět


hodnoceníKateřina 22.10.2012 17:26

Díky porodnici Chomutov mám na porod svého prvního dítěte nádhernou vzpomínku, neskutečně příjemný personál, ať na šestinedělí nebo na dětském odd... Pár hodin po porodu už jsem hopsala po oddělení a šla si vyzvednout dceru, o kterou se Vám mimochodem první den starají sestry,aby jste si odpočaly... Těším se na další setkání :)

Odpovědět


HodnoceníIvana 03.04.2012 11:07

Na chomutovskou nemocnici můžu říct jen samou chválu narodily se mi tam dvojčátka Nikolka a Natálka" a tým jakej tam jsou doktorky pan primář sestřičky si nemůžu vynachválit narozídl od Mostecké nemocnice kde se k Vám chovají jak ke kusu hadru.. Chomutovskou nemocnici jen doporučuju jsou tam úžasně pozitivní sestřičky jak na novorozeneckém tak v porodnici ví opravdu co dělají .. S pozdravem Ivana Šindelářová

Odpovědět


Celkem dobré, ALE...Blanka 28.09.2010 20:56

Maminky! každý porod je jiný, stejně jako jsme jiné my a také náš ošetřující personál! Příspěvky, které jsou uvedeny výše jsou smutné a naštěstí i neaktuální!!! Rodila jsem v Chomutově před rokem a na personál můžu napsat jen samou chválu - setry byly ochotné , milé a snažily se kdykoli s čímkoli pomoci. Pokud bydlíte v okolí, rozhodně si osobně ověřte, že pan primář má svoje ovečky pevně v ruce:o)))))ať se zbytečně nestresujete!

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Chomutov

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png