Aperio

Diskuse

Porodnice Česká Lípa

Příspěvků: 3


sepisování porodopisuŠárka 05.10.2015 15:27

Dnes jsme byli sepsat porodopis v ČL, o přístupu porodní asistentky ani raději psát nebudu. Zeptala jsem se na pár otázek, které se porodu týkají. Zde je např. uvedeno, že pupeční šňůra je obvykle přerušena po dotepání. Mně bylo sděleno, že je přestřižena ihned. Dále je tu uvedeno: porod placenty vyčkávám. Na tuto otázku mi bylo sděleno, že se na spontánní porod nečeká a jsou podány léky na vypuzení. Také jsem se ptala, zda je možné vyšetřit dítě na těle matky - umožněno to není, pokud se porodu neúčastní pediatr a ten se prý většinou neúčastní (zde je uvedeno, pokud matka oddělení odmítá, umožněno to je). Dále jsem se informovala na nástřih hráze - u prvorodiček je prováděn preventivně. Odpovědi mi byly podány tak, že já jako prvorodička přece nemůžu vědět o čem je řeč a připadala jsem si jako kus dobytka někde v kravíně. Je mi z toho smutno.

Odpovědět


Re: sepisování porodopisuvlcice 25.10.2015 21:15

Tak to mam tedy radost z techto informaci. A podle popisku se mi ceskolipska porodnice zdala v pohode.Taky se chystam na sepsani porodopisu ale ted nevim jestli si to nerozmyslim...

Odpovědět


porodKadlecová Lucie 20.07.2012 10:32

Na Českolipskou porodnici si nemuzu stežovat,říct jediné špatné slovo.Rodila jsem zde 14.6.12,všechno naproto super.Velké dík patří Mudr.Pilecké,která u porodu byla a samozřejme i porodním asistentkám a poté sestřičkám na oddělení. Hodné,ochotné..doporučuji,nešla bych jinam :))

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Česká Lípa

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png