Aperio

Odpověď na příspěvek

Absolutní spokojenost, doporučuji!rakit 06.12.2015 17:38

S porodnicí Ivančice jsem byla velice spokojena.
Zvolila jsem si ji už před porodem a byla se tam předem registrovat, což doporučuji, protože pak, jak přijedete k porodu, nemusíte už řešit formality a zdlouhavé papírování.
Měla jsem napsaný porodní plán který všichni respektovali, každý úkon se mnou a s manželem konzultovali a nechali nám vždy čas na rozmyšlenou, o všem jsme si mohli sami rozhodnout. Během porodu je možné využít spoustu pomůcek, balon, vak apod. nejvíce jsem ocenila velkou vanu a teplou sprchu na zmírnění bolestí.
Bolesti mě začaly 3 dny před porodem, první den pravidelně po 10min. druhý den po 8min. to jsme po tel. domluvě jeli do porodnice na kontrolu, ale ještě nás poslali domů, další den už byli kontrakce po 5min. a už si nás v porodnici nechali. Měla jsem neskutečné bolesti v zádech, nešlo mě to vůbec do břicha. Protože sama neodtekla plodová voda, a bolesti už trvaly strašně dlouho tak mi nabídli, že mi ji prasknou a tím by se měl porod urychlit, i když jsem to původně nechtěla, tak jsme nakonec souhlasili, ale bohužel to k urychlení porodu nevedlo, nakonec jsme se dohodli, že mi dají Oxytocin, porod se zase rozběhl, bolest přešla víc do břicha a zvládala jsem ji lépe, takže jsem to vydržela bez epiduralu, který mi nabízeli a který jsem byla rozhodnutá si nevzít a vydržet co to jen půjde. Nakonec jsem porodila krásného chlapečka. PA mi pomáhala a říkala, jak dýchat a jak tlačit, tuto pomoc jsem uvítala a jsem jí za ni moc vděčná.
I když porod trval hodně dlouho, všichni byli po celou dobu moc milí, nápomocní a trpěliví.
Po porodu jsem malého dostala hned na břicho, pak přestřihli pupeční šňůru a dali mi ho zase na bříško, aby se mohl pěkně sám přisát, měření, vážení apod. proběhlo až později, pak jsem ho měla ještě cca 2 hodiny na bříšku, pak ho odnesli na umytí apod.
Na oddělení šestinedělí byli také všichni vstřícní a ochotní. Pořád se chodili ptát jestli je všechno v pořádku a jestli něco nepotřebuji, někdy mi to přišlo až moc, protože jsem byla hodně unavená a chtěla jsem spát a jak do pokoje pořád někdo nahlížel, tak to moc nešlo. Miminko jsem měla hned u sebe na pokoji. Pokoje jsou vždy pro jednu maminku a miminko, takže máte soukromí. S kojením mi byli všichni ochotní pomoci, poradit a ukázat, všem za to moc děkuji.
Takže pokud to mám shrnout, tak Ivančickou porodnici mohu jedině doporučit. Pracují tam profesionálové s lidským a milým přístupem, byla jsem velice spokojena, pokud znovu rodit, tak jedině tam.

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png


Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Ivančice