Aperio

Diskuse > Porodnice Jičín

MUDR.KATEŘINA BRYCHOVÁ,BY MĚLA PRACOVAT V KRAVÍNĚ A NE V PORODNICIDASA 07.07.2015 14:48

Před 14lety jsem rodila cisařským řezem v Jičíně a byla jsem velice spokojená. I dnes nemohu a neřeknu nic proti panu primáři Voltrovi a panu doktoru Krykorkovi. Dodnes také vzpomínám na porodní asistentku Kateřinu Kazdovou a Markétu Šrajerou...jsou mooooc bezvadné.Takže vzpomínka velice dobrá.
Ale....předčasně mi praskla plodová voda,a volala jsem panu dr.Krykorkovi.Bohužel nesloužil což byla veliká škoda. Za to sloužila velice unavená,nesympatická pro mě zcela určitě ne doktorka pí Brychová. Její arogantní chování,jednání,nepatří mezi nastávající maminky,ale mezi krávy do kravína,nebo do fabriky a stát u stroje pěkbě 16hodin v kuse.
Když jsem přijela do porodnice,službu měla porodní asistentka,která neměla ani cedulku se svým jménem!!!!!!! Byla také velice unavebá a ještě snad naštvaná,že si dovoluji přijet,asi zřejmně spinkala,nebo si s pi.Brychovou dávala jávičku. Pí. Brychová a sestra byly tak moc arogantní až nepříjemný,a to su v dnešní době nesmí dovolit. Jednou mají noční službu,tak se podle toho mají chovat!!! Na mé otázky,které jsem měla,mě v podstatě odpovězeno nebylo a ještě jsem dostala vynadáno,že je půl čtvrté..co mi je po tom,že bylo půl čtvrté??? Jrdnou mají službu,tak se podle toho dámy budou chovat,a ne být unavený ze své práce. Chtěla hsem se optat na vše co se děje a porodní asistentka si mi dovolila říct,ať jsem ticho,že je kráska unavená,což mě osobně vůbec nezajímalo,ona byla v práci.
Jednáni te ,,paní doktorky,,bylo přímo děsné a vyšetření bolestivé a hrubé. S mým manželem jednala jako nějaký dlaždič a vyloženě z nás udělala pitomce že nemám připravenou tašku do porodnice na začátku 7měsíce. Vadilo ji,že jsme ani neměli v té rychlosti lístek na 90kč. Když jsem se ji optala,co bude tedy dál,stejně tak,jako můj manžel,tak tato ,,doktorka,, a sestra dávaly oči nahoru,přitom měly dámy vše vysvětlit a ne být unavené. Pokud někdo pivažujete tuto doktorku za dobrou,nikomu to neberu,ale já osobně bych si od ní nenechala vzít ani krev. Hrubě a bolestivě mě vyšetřila,když mi dělala ultrazvuk,nic mi neřekla,pač dáma byla rozespalá..a její sestřička také. Byla jsem bez informací a ještě jsem probudila pí.Brychovou. Chudáček,asi spinkala a já se rozhodla jít rodit a por.asistentka v půl 4ráno,byla unavená. Asi také spinkala,jenže neměla dáma cedulku. A už od pohledu byla tak nesympatická stejne tak,jako madam Brychová. Nechápu,jak může mít titul Mudr. Pí.Brychové bych doporučila,aby si přečetla knížku Zásady slušného chování a střídala se ve čtení s tou bloňďatou sestrou...která si mi dovolila říct,ať jsem ticho,že je půl 4;!!!!!!!!!!!!! Byla jsem sanitou převezena do Hradce Králové...do Fakultní nemocnice. Brychová mi řekla,že jedu na sál. Já se jí chtěla optat ,,kam na sál,měla hsem namysli,jakou nemocnici,, a ona mi dama odpověla stylem ,,kam asi by jste chtěla jet,že by na chirurgii???? Tak vážená ,,mudr.Brychová,,od Vás bych si nenechala píchbout ani tetanovku. Vaše jednání se mi absolutně nelíbilo,jste hrubá,arogantní a kazíte pověst Jičinské porodnici. Nechápu jak hste mohla získat titul Mudr. Pro mě nejste doktorka,ale jste tam jen do počtu a měla by jste vrátit diplom,pokud vůbec nějaký máte. Jste povinná informovat pacientky o jejich stavu,a vše říct a ne v pul 4chrápat,když máte službu a sestra se kterou jste sloužila si nemá xo dovolit říct,ať je pacientka ticho,že je půl 4!!!!!!!!!!!!!!! My se Vás tak budeme ptát,jdy náme jít rodit,abychom Vás náhodou nevzbudily. Kazíte pověst jičinský porodnici

Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Jičín