Aperio

Diskuse > Porodnice Boskovice

Jako doma :)Katka Jansová 10.05.2014 21:14

V porodnici Boskovice jsem rodila dvakrát, poprvé v roce 2011, podruhé v roce 2014. Tuto porodnici mohu jen doporučit. Pokaždé jsem se setkala jenom s milým, ochotným a profesionálním jednáním.
Během obou porodů jsem se nikdy necítila do ničeho nucena ani nechána bez zájmu na pospas osudu. Porodní asistentka mi byla opravdovou oporou ve chvílích kdy to bylo potřeba.
Partner u porodu je vítaný, je mu nabídnuto přestřižení pupeční šňůry a je ponechán celou dobu na porodním sále (do přesunu rodičky na šestinedělí). Může přihlížet vyšetření a vážení novorozence, které se obvykle odehrává ve vedlejší místnosti, která je k tomu vybavená.
Miminko na mne pokaždé položili ihned po porodu. Na přiložení k prsu přichází pomoc a pak i zkontrolovat sestřička.
Ačkoliv je většina vybavení nemocnice na první pohled starší, vše funguje a vzdušné a světlé prostory působí příjemně. Na šestinedělních pokojích pro dva i pro čtyři mají maminky s mimčama dostatek pohodlí i prostoru.
Na šestinedělí nikdo neprudí se zbytečným vážení před a po kojení. Všichni jsou velmi ochotní s čímkoliv pomoc a poradit. Po domluvě jsou možné i návštěvy mimo návštěvní hodiny (pokud nějak nenarušují vizity nebo podávání stravy). V jídelně je možno pustit si televizi.
Snad jenom na stravě by se asi dalo co zlepšovat.

Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Boskovice