Aperio

Odpověď na příspěvek

Re: Druhý porod a o moc lepší zkušenostJana z galerie 20.12.2012 18:29

Tak pevně doufám, že černovlasou starou silnou dámu nepotkám, páč mám také tlusté stehna.. a když rodím, jsem v pohodě a vtipkuji, popíjím kávu, čaj.. nikoho nepotřebuji.. jak do mě ale začne někdo rýpat, jsem ee..

První porod byl mimochodem v Ústí.. byl první a tam mě zřídili neskutečně (vyvolávačka, nevěřili, že hlavička sestoupila, pak pospíchali, omdlela jsem, tlačili za mě, potrhala jsem se, hojila jsem se 3 týdny, nestihli mě nastřihnout..). Byla jsem nezkušená, mladá, vyděšená.

V Podolí byl porod super. Nechali mě právě na pokoji, chodili jen kontrolovat, měla jsem soukromí.. klystýr jsem si vyprosila, páč rodit bez klystýru je nehygienické a nechutné (dle mne). Píchli vodu až na poslední chvíli (po píchnutí vody už to jde rychle, takže jsem čekala, až budu skutečně vevnitř připravená, abych se neroztrhala jako u prvního porodu). Takže jsem se ani nestresovala, že malé něco chybí. Krásně mě roztahovali.. po dvou hodinách jsem odešla, jako bych nerodila.

Trochu mě děsí, že si nemohu říct, jako v Podolí, ještě ne, nebo už jo.. ale myslím, že když pochopí, že jsem OK, klidná, nechají mě být, pokud nebude akutně něco potřeba.

Chci jít do Vinohrad, protože na šestinedělí je hezčí prostředí. A zbytek je opravdu na lidech a na domluvě.

Nejsem náročná či problémová rodička. Naopak uznávám kontrolní péči spíš, než, aby mě někdo "radil", pokud není potřeba. (Třeba dýchání, to prostě neumím.. :))

Tak doufám, že vše bude OK.

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png


Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Praha 10 - Královské Vinohrady