Aperio

Odpověď na příspěvek

Maximální spokojenostKristýna 08.02.2012 11:08

Tuto porodnici jsem zvolila, protože další porodnice mě při registraci v 16tt nepřijaly z důvodu přeplněncýh termínů porodu. Po přečtení některých příspěvků na tuto porodnici jsem si nebyla jistá, zda jsem zvolila správně, ale osobní zkušenost mě přesvědčila o opaku. Jak už v těhotenské poradně, tak i při samotném porodu i šestinedělí byl personál porodnice vstřícný, ochotný a věděli, co mají dělat. Dne 30.1.2012 o půlnoci jsem zde porodila zdravého chlapečka 53cm a 4,440kg. Porod proběhl přirozenou cestou, bez nástřihu hráze a jiného poranění. Za to musím hlavně poděkovat MUDr. Gojišovi za skvěle provedený porod a celému personálu za skvělý přístup po celou dobu porodu.
Také chci poděkovat porodním asistentkám, které o mne po celou dobu pečovaly – od přípravy, přes samotný porod tak i celé 2hodiny po porodu.
Prvního chlapečka jsem rodila v Motole, ale s takovou péčí jsem se nesetkala. Po přijetí do porodnice ve 13:15hod mě umístíli na čekatelský pokoj, kde jsem setru uviděla až kolem 16:00hod, kdy se šla podívat, na kolik prstů jsem otevřená. Po 18:00hod jsem už bolestí nemohla vydržet, tak jsem si na sestru zazvonila. Když přišla, tak pouze konstatovala, že je čas jít na přípravu a potom na porodní sál. Na sál jsem se dostala cca kolem 18:45hod. Zde mě dali na monitor a všichni odešli, zůstala jsem na sále pouze s přítelem. Celý personál na sál přiběhl udýchaný až ve chvíli, kdy jsem sílu kontrakcí nedokázala vydýchat a začala jsem tlačit. Najednou všichni kolem běhali, rychle mě upravovali do polohy na porod, protože jsem byla zcela otevřená a už byla vidět i hlavička. Samotný porod proběhl rychle a museli mě pouze nastříhnout. Narodil se chlapeček 52cm a 3,630kg. Po porodu se mi dlouho hojila jizva a byla jsem daleko víc rozbolavělá, než po druhém porodu.
Pokud se nechám umluvit do třetího dítěte, tak moje volba je jasná – JEDINĚ VINOHRADY.

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png


Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Praha 10 - Královské Vinohrady