Aperio

Diskuse > Porodnice Klatovy

Doporučuji!!!Marta 07.02.2012 15:49

Rodila jsem v říjnu 2011 císařským řezem a byla jsem moc spokojená , není nic na co bych si mohla stěžovat. Moc se mi líbilo, že mi při operaci nechali brýle a tak jsem se koukala jak miminko ošetřují a pak mi ho přinesli nahé ukázat abych si ho mohla pohladit. Po operaci jsem byla na normálním pokoji napojená na kontrolní přístroje. Sestřička mi podala mobil a časopis, tak jsem nemusela celých 24hodin koukat do zdi jako v Plzni.
Přítel čekal před sálem, slyšel jak se miminko narodilo a pak jel se sestřičkou ve výtahu a pak se koukal jak miminko váží a měří. Když jsem přijela ze sálu, tak za mnou na chvíli šel na pokoj.
Miminko mi po operaci nosili kdykoliv jsem si řekla. Druhý den mi ho už nechali na pokoji celou noc. Všichni lékaři i sestřičky byli moc fajn. Návštěvy jsou od 14.30 do 16.30. Ale mého otce za mnou bez problémů pustili v 10hodin dopoledne.
Se žloutenkou už to asi dělají jinak- přímo na oddělení je takové svítící lehátko, které se dá miminku do postýlky a mimčo je s vámi na pokoji, nikam ho nenosí.

Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Klatovy