Aperio

Diskuse > Porodnice Jablonec nad Nisou

Průměrná zkušenostLenka 30.08.2011 23:57

Od Jablonecké porodnice jsem měla vzhledem k níže uvedeným komentářům velká očekávání. Některá se vyplnila, jiná ne. V Jablonci jsem rodila před 6 týdny své druhé dítě (první se narodil v Praze v Krči, takže mohu tyto dvě porodnice porovnat). Bohužel se nemůžu moc vyjádřit k porodu, protože chviličku po té, co jsem dostala vyvolávačku, byl problém s miminkem a běželi jsme na císaře. Na gynekologickém oddělení byli všichni velmi milí (už během natáčení monitorů, když jsem přenášela, jsem se setkala snad se všemi doktory a sestřičkami).
Byla jsem ráda také za hezké, čisté prostředí v nemocnici. Pomocný personál velmi milý (ochotně a s úsměvem vyměnili povlečení, když bylo potřeba,...). Bohužel toto také není všude samozřejmost.
Trošku jsem byla překvapená přístupem na oddělení šestinedělí. Je pravda, že malá šla císařem, ale i tak jsem očekávala, že budou sestřičky ochotněji nosit děti na kojení (problém nebyl jen u mě, ale i u ostatních maminek). Já jsem porodila v osm ráno, malou jsem viděla jen z dálky a pak už jsem jen prosila sestřičky, ať mi ji přinesou, že ji chci aspoň vidět. Jejich odpověď, že nemají čas, mě docela překvapila:-). Poslala jsem za nimi i manžela, ať ji ukáží aspoň jemu, ale ani to nepovedlo. Po dalších urgencích mý mamky mi ji přinesli na pár minut navečer. Až tehdy jsem se dozvěděla, že malá nebyla úplně v pořádku, že ji resuscitovali a celý den byla na kyslíku.
Hned jak jsem se dostala z pooperačního pokoje na normální, jsem ji už nedala z ruky, takže problém odpadl. Moje spolubydlící se sestřičkami bojovala dále :-).

Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Jablonec nad Nisou