Aperio

Diskuse > Porodnice Havířov-Město

Re: Pozitivní zkušenostNoen 08.07.2011 13:12

Karlo!!!

Upřímně řečeno na Havířovskou porodnici, vč.oddělení šestinedělí a novorozeneckého nemůžu nadávat, ale jen chválit!!! Tedy, když teď na to vzpomínám tak opravdu to špatné už vyšumělo, ale kdyby ses mě zeptla týden po porodu, tak nadávám na přístup asistentky a nejraději bych ji nechala na hodinu propustit!!!

Asi si neumíš představit, jaké to je mít komplikace u porodu, nechávat si píchat vodu - což mně osobně sice moc nebolelo, ale bylo dost nepříjemné!!! Když se ti díky komplikacím TAM hrabou 3 ruce najednou, tak to fakt sranda není a dost to bolí, k tomu kontrakce a personál, který se sice snaží tě dostat do pohody, ale zároveň po tobě jedou, že blbě tlačíš, že tě bolí něco, co je třeba nebolelo, že rodily ženy před tebou a zvádaly to...fakt chápu, že zážitky jsou různé, ale tvou reakci a označení Jany za hysterku nechápu,spíše soudím, že nevíš jaké to je plakat u porodu bolestí, zjistit, že jsi na prd rodička, když neumíš ani po absolvování kurzu tlačit správně a že jsi hysterka, když si chceš nechat píchnout něco od bolesti!!!

Co se týče přiložení po porodu, já jej nezažila vůbec, až 3.den a ptal se mě snad někdo, jestli mi to vadí? NE! Možná to je úžasný zážitek, ale to neposoudím. Mně se přiložení 3.den líbilo, akorát na pár vteřin, pak už jsem jen trpěla bolestí z urputného sání, z rozkousaných bradvek a ze stresu, že se mi nevytváří vůbec mléko!!!

Nesuď!!! Spíše napiš, jak jsi rodila ty!!!

Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Havířov-Město