Aperio

Diskuse > Porodnice Opava

Porod mé dcerky 07ivicek 18.03.2011 11:32

Bohužel moje zkušenost s porodem v této porodnice je spíše negativní. Když si čtu "přehled služeb",co je zde nabízen,musím se pousmát,pač to v konečném důsledku tak není!
Tedy můj porod byl vyvolávaný kvůli "vysokému" krevnímu tlaku( byl pouze ze stresu,pač už před porodem,co si mě tam nechali,byl naprosto normální),vše probíhalo rutinně,aniž by se mě někdo na něco zeptal,píchnutí vody,oxit.do žíly,následovaly kontakce po 40-50s. cca 2hod.,tedy vážně mazec,podotýkám,že jsem ani nemukla,což zpětně nechápu,pač ta bolest byla opravdu nesnesitelná,jak by mě někdo uvnitř "řezal za živa",na otázku,že bych se ráda vyhla nástřihu,mi PA odpověděla,že to nevidí,páč jsem prý úzká,jsem ji oponovala,že bych to i tak nechtěla,no a stejně "střihla",jen málo,ale ano. Tedy na porodní polohu se mě nikdo neptal,jak tu avizují,poloha v leže na zádech a k tomu jako "bonus" ZAVÁZANÉ NOHY,ANO ZAVÁZANÉ,JAKO PŘED 30-40LETY :( a znovu podotýkám,že nebyl důvod nebyla jsem "hysterická"rodička a i když někdo např.křičí,nevidím v tom tedy vůbec problém,je to naprosto normální! ,naopak,jsem byla úplně potichu,musím říci,že mi to přijde naprosto ponižující :( a rodit v téhle poloze je také o ničem,sice jsem malou cca na 4x zatlač. porodila,ale je to vážně nepřirozené a s obrovským úsilím. Určitě bych si vybrala jinou polohu jen ne tuhle!
Tedy závěrem,porod na mě byl doslova "proveden" ,jako kdyby to byla nějaká operace,měla jsem z toho dlouho depku. Pokud chcete rodit přirozeně ,tak tady určo NE!
Příště Opavu určitě volit nebudu,ale KRNOV :)
Všem přeji krásný a pohodový porod :) Iva

Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Opava