Aperio

Odpověď na příspěvek

Primář Soukal zapomněl v těle ženy operační nástroj!Honza 07.03.2010 23:28

Vážená paní Dano, jsem manžel Jany a při čtení vašich příspěvků mě napadá, že i když nejsem povoláním psychiatr, tak mám dojem, že trpíte nějakou lehkou formou schizofrenie nebo nějakou jinou úchylkou. Pokud máte pocit, že já i moje manželka jsme převlečený primář Soukal, navrhuji setkání třeba ve středu 10.3. před ivančickou nemocnicí nebo kdykoli či kdekoli jinde. Pokud máte tu odvahu podívat se nám přímo do očí, tak klidně přijďte a uvidíte sama.
Jinak co se týká ID, tak tu moc nemachrujte a nepleťte si ID a IP. Kdybyste tomu rozuměla trochu víc než koza petrželi a měla po ruce nějaký nástroj (myšleno nějaký jiný než ono pověstné "cucání z prstu"), tak byste možná zjistila, že naše IP adresa není pevná, ale dynamická čili měnící se, takže z vlastní IP byste zjistila jak se lidově říká "velké kulové". MAC už vám asi nic neříká, takže diskuze na toto téma dál nemá smysl.
K vašemu předešlému příspěvku - reakci na Miladu Podrygalovou, kde píšete (Ctrl+C, Ctrl+V):
A proč se zastáváte člověka, i němž zase já mám infirmace, že si mnoho lidí oddechne, když ze svého postu konečně odejde?
Co je toto za nesmyslně položenou otázku?
Pokud se někdo zastává primáře Soukala, tak je to právě a jen proto, že je s ním spokojený a nic na tom nezmění to, jaké máte nebo nemáte informace vy a kolik lidí si oddychne nebo ne.
To je jako kdybyste třeba vy nesnášela koprovku a začala jste ji zbožňovat jen proto, že ji má rádo mnoho lidí ve vašem okolí. Pokud jste jednou z těch, které chtějí slyšet jen to, co chtějí slyšet a nic jiného, tak je to váš problém. Stejně se chová pštros, když strčí hlavu do písku. Svoje názory kvůli vám měnit nehodláme. Primář Soukal je pro mě a moji ženu člověkem, který zachránil naší dceři život, stejně jako ho zachránil stovkám a možná tisícům mimin a ženských.
A k tomu vašemu "mnoho lidí oddechne" - diskuze na internetu mě naučily jednomu. Často se setkávám s výrazy typu "mnoho lidí" nebo "většina lidí, co znám" apod., které jejich pisatelé používají z jediného důvodu - prostě jen proto, aby podpořili svůj vlastní názor jednotlivce.

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png


Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Ivančice