Chci odebírat APERIO zpravodaj

Novinky z Aperia, informace, inspirace a tipy pro rodiče.

Číst dále

Poradna pro rodiče

Rozvádíte se... Vracíte se do práce, ale situace se změnila... Řešíte mateřskou nebo jiné dávky... to vše a další témata. Ptejte se, volejte, objednejte se na osobní konzultaci, inspirujte se v dotazech dalších rodičů

Číst dále

Průvodce porodnicemi

Co která porodnice nabízí? Jaké jsou zkušenosti ostatních rodičů? Vyberte si porodnici podle vašich kritérií.

Číst dále

www.saminadeti.cz

Jste sami na děti? Na webu určeném pro sólo rodiče najdete užitečné tipy, rady a informace. Nebuďte v tom sami, APERIO podporuje rodiče samoživitele a jejich děti.

Číst dále
Víte, jaké to je být sama nebo sám na děti?

Víte, jaké to je být sama nebo sám na děti?

Rádi byste svými zkušenostmi pomáhali rodičům, kteří se ocitli v podobné situaci? Staňte se mentorkou nebo mentorem sólo rodičů. Pomůžete rodičům a tím i jejich dětem překonat období nejistoty, pokusů a omylů, které si každý po rozchodu zažívá. Zveme vás do bezplatného mentoringového kurzu NA SPOLEČNÉ VLNĚ.

Číst dále
Kurzy (nejen) pro těhotné

Kurzy (nejen) pro těhotné

Nejbližší kurzy: ♥ 21.-22.4. Víkendový kurz předporodní přípravy ♥ 26.4. Chovejte mě! - jak a proč děti nosit ♥ 4.5. Šestinedělí a péče o novorozence ♥ 10.5. Děti a očkování ♥ 12.-13.5. Víkendový kurz předporodní přípravy ♥ 18.5. Umění kojit ♥ Individuální kurzy předporodní přípravy ♥ Individual childbirth education lessons ♥

Číst dále
Všechno se na vás valí? Práce, rodina, vztahy?

Všechno se na vás valí? Práce, rodina, vztahy?

Program NOVÉ ŠANCE pro mámy a táty v obtížné situaci vám pomůže najít cestu. Čeká vás finanční poradenství, minikurz výchovy a komunikace, právní minimum, osobní rozvoj. I složitá situace se může stát výzvou a dobrodružstvím, když najdete ty správné průvodce. Registrace na leden 2018 otevřena.

Číst dále

Vyberte si téma, které vás zajímá

Podporují nás