Aperio

Cvičení s miminky a mnohem víc

02.07.2016 | #kurzy pro rodiče

Kurz je momentálně bohužel pozastaven. Máte-li o cvičení zájem, napište prosím e-mail na kurzy@aperio.cz. Děkujeme.

Kdy: každé pondělí 10:00-12:00 hod. 

Kde: APERIO, V Luhu 6, Praha 4 - Nusle

Zkušební provoz - přidejte se a pomozte nám i Vy najít ideální podobu pravidelných schůzek maminek s miminky a zkušené lektorky.

veselé mimi na púodložceBěhem dvou hodin se věnujeme cvičení, hrátkám, mazlení, masážím ... povídáme si o tématech, které péče o miminko a mateřství přináší. Část setkání je věnovaná připraveným tématům, například psychomotorickému vývoji, ale je tu i velký prostor pro Vaše aktuální otázky. (V červnu jsme napříkla řešily vhodné způsoby ochrany před sluncem.) Důležitá je klidná a přátelská atmosféra... Drobné občerstvení zajištěno :-)

Vzhledem k prostorám, které máme k dispozici je cvičení vhodné jen pro nelezoucí děti.

Protože přístup do Aperia bohužel není bezbariérový doporučujeme šátek nebo nosítko. S případným kočárkem Vám, ale do patra samozřejmě pomůžeme...

S sebou si, prosím, také vemte nepromokavou podložku a látkovou plenku (miminka budou na karimatkách) a případně vlastní hračky.

Těším se na Vás!

Milena Jeřábková

LektorkaMilena Jeřábková je zkušenou instruktorkou plavání miminek. Od roku 2001 se věnuje plavání doma ve vaně s dětmi od narození do 9. měs a přednáší o psychomotorickém vývoji dětí. Působí také jako poporodní dula, poradkyně v oblasti kojení a péče o malá miminka, učí vázat a prodává šátky Vatanai. Masáže miminek jsou jejím koníčkem a považuje je za přirozenou součást péče o malé děti. Více na www.mimivevane.cz

Cena: 300,-Kč při předplatném na 8 setkání (tj. 2400,-Kč)

nebo 400,- Kč za jednotlivou lekci

Registrovat se můžete ZDE.

Další dotazy a informacekurzy@aperio.cz, tel. 773 644 569.