Aperio

Staňte se příkladným rodičem! Běžte svým dětem příkladem! :)

rodiče zavazují dítětí botu

Většina dětských psychologů se shoduje, že všechny výchovné rady a opatření nejsou nic proti tomu, co děti vidí u svých rodičů. Pokud vy prosedíte většinu volného času u kafíčka, televize nebo internetu, těžko budete své děti přesvědčovat o zdravém životním stylu plném pohybu.

Uběhnout 1km pro neběžce nebo 5km pro běžce začátečníky není jen tak, ale život je přeci výzva! Zkuste si zaběhat s dětmi, nebo pokořit vyšší mety, rodičovství je přeci“ běh na dlouhou trať“.

Když se odhodláte, natrénujete a zúčastníte se závodu, jaký lepší příklad cílevědomosti a vytrvalosti můžete dětem dát, zvlášť v disciplíně, která je dětem tak blízká? Možná vás pomalu předběhnou, ale nebojte se dětem ukázat i roli, kterou nemáte tak dobře nacvičenou, určitě vaši upřímnost ocení. Navíc vyplavené endorfiny posílí pocit sounáležitosti a na tom už se dá stavět. Společně hezky strávený čas, co víc můžete svým dětem dát?!

Srdečně vás zveme na akci pro celou rodinu!

RODIČE NA START! Běh s podtitulem "Rodičovství je běh na dlouhou trať“
Pořádá APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství u příležitosti mezinárodního Dne rodiny.

Určeno pro: přátele běhu - dospělé, velké i malé děti -  5km/1km/500m - minitrať
(každá kategorie poběží zvlášť) seriózní běžecká akce s čipovou časomírou

Těšte se také na zábavný DOPROVODNÝ PROGRAM akce: představí se vám organizace pracující s dětmi a rodiči a užijete si spoustu zábavy
VÍCE NA WWW.APERIO.CZ

VŠECHNY DĚTI, KTERÉ SVOU TRAŤ DOBĚHNOU, BUDOU ZAŘAZENY DO TOMBOLY, registrační číslo je slosovatelné!

RODINA A BĚH NÁS BAVÍ! Užijte si společně legrace a přijďte si zaběhat.