Aperio

Kateřina Baďurová se stala novou patronkou občanského sdružení APERIO

18.03.2013 | #aktuality a články

patronka APERIA Kateřina Baďurová s dcerou ve školcePraha, 18. března 2013 – Společnost APERIO si zvolila novou patronku Kateřinu Baďurovou, někdejší českou tyčkařku a vicemistryni světa ve skoku o tyči. U příležitosti zahájení spolupráce proběhlo ve čtvrtek 14. března 2013 oficiální setkání s vedením občanského sdružení APERIO a Kateřinou Baďurovou.

Společnost APERIO se dlouhodobě zabývá tématem slaďování osobního, pracovního a rodinného života. Kateřina Baďurová, která sama musí skloubit jak pracovní, tak rodinný život ke spolupráci říká:

"Zdraví je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou člověk má a nejen po fyzické stránce. Psychická pohoda, spokojená rodina a práce pokud možno bez stresu jsou položky, které by na našem životním seznamu neměly chybět. Také proto jsem se rozhodla podpořit občanské sdružení APERIO."


patronka Kateřina Baďurová s ředitelkou APERIA Veronikou Šindelářovou„Jsme velmi poctěni spoluprací s Katkou Baďurovou, která se aktivně zapojuje do aktivit APERIA od první chvíle. Jsme rádi, že přišla podpořit seminář o slaďování práce a rodiny. Jedná se o téma, které je velmi aktuální nejen pro rodiče malých dětí," doplňuje Veronika Šindelářová, ředitelka občanského sdružení APERIO.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Barbora Černohorská, APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství
E-mail: kurzy@aperio.cz
Tel.: 773 644 569

Ing. Kateřina Baďurová (Janků) je někdejší česká tyčkařka a vicemistryně světa ve skoku o tyči z Ósaky 2007. V roce 2012 vyhrála taneční soutěž České televize StarDance. Pracuje jako šéftrenérka atletického oddílu Dukla Praha a vede sportovně zaměřenou soukromou školku v Horoměřicích. Je maminkou malé dcery Ellen.

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství je občanské sdružení, které vyvíjí svoji činnost už 12 let. Podporuje informovanou volbu, osobní zodpovědnost a aktivní přístup k rodičovství. Usiluje o zlepšení služeb v mateřství a rodičovství a podporuje rovné zacházení se ženami a muži v rodině a na pracovním trhu. Zaměřuje se na služby pro stávající a budoucí rodiče a prarodiče; nabízí rovněž odborné služby pro zaměstnavatele. APERIO je členem několika národních a mezinárodních organizací, které se věnují prorodinným tématům. Za svoji činnost získalo APERIO v minulosti několik ocenění. Více na www.aperio.cz.

Rychlé odkazy

 


APERIO KURZY

ČEKÁTE MIMINKO?
Objevte naše kurzy pro budoucí rodiče

NACHÁZÍTE SE V OBTÍŽNÉ SITUACI?
Sílu vám dodá program Nové šance v Praze a Olomouci

Práce, výchova, komunikace, finance, osobní rozvoj

Nové šance


Nová příručka pro rodiče na rok 2018

NEBOJUJTE SE ZÁKONY - využijte je ve svůj prospěch 2018
Právo, sociální zabezpečení, psychologie
Ušetří vám peníze, čas i energii
 Nebojujte se zákony. Příručka pro rodiče 2018 - ke stažení ve formátu PDF

APERIO průvodce porodnicemi

Vyberte si dobře porodnici pro vás a vaše miminko

APERIO Průvodce porodnicemi

Pomohlo vám APERIO?

Přispějte darem na náš účet, pomůžete tak spolu s námi dalším rodičům.
333 777 555 / 2010 variabilní symbol 333.
Odkaz na platební bránu najdete na donorské stránce. Děkujeme!

Nakupujte v internetových obchodech Tchibo, Mall, Zoot a dalších přes web GIVT.cz. Část z Vaší útraty půjde na podporu APERIA. Nestojí Vás to nic navíc. Děkujeme!
Podpořte nás snadno nákupem ve svém oblíbeném e-shopu přes givt.cz

APERIO v médiích

APERIO v Sama Doma. Co nabízíme pro rodiče v obtížné situaci?

Dokonalé Vánoce nejsou pohodové Vánoce, rozhovor s Eliškou Kodyšovou, psycholožkou a ředitelkou APERIA